Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 06. decembra 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Veľtrh For Energo 2014 predstaví ENERGO SUMMIT

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: red, pridané: 20.08.2014

Prvý deň veľtrhu prebehne top udalosť energetického priemyslu tohto roku - ENERGO SUMMIT, ktorý prívíta vedúcich predstaviteľov a odborníkov českej aj medzinárodnej energetiky a zaujímavých rečínkov z celej Európy.
Veľtrh For Energo 2014 predstaví ENERGO SUMMIT
Zdroj obrázku: Internet
 

Pre tento rok pripravili organizátori veľtrhu For Energo 2014 úplne nový koncept oreintovaný na vytvorenie medzinárodného veľtrhu energetiky, elektrotechniky, elektroniky a automatizácie doplnený o vrcholnú udalsoť energetického priemyslu tohto roku - ENERGO SUMMIT. Veľtrh sa bude opäť konať na jeseň v termíne 18. -20. októbra 2014 v PVA EXPO PRAHA - Letňany. Pre reok 2015 sa tak termín presúva na jar a bude sa konať v rámci súboru jarných priemyselných veľtrhov v Prahe.

Generálnym partnerom skupina ČEZ

Generálneym partnerom veľtrhu aj summitu sa stala skupina ČEZ, najvýznamnejšia energetická spoločnosť v Českej republike, ktorej tiež patrí prvá priečka v strednej a východnej Európe, a to ako z hľadiska inštalovaného výkonu, tak aj podľa počtu zákazníkov. Ďalším dôležitým partnerom veľtrhu je Českomoravská elektrotechnická asociácia, ktorá prevzala nad projektom záštitu. Medzi jej členov patrí zástup významných priemyselných firiem.

ENERGO SUMMIT podporí odbornú diskusiu nad aktuálnymi trendami energetiky Prvý deň veľtrhu prebehne top udalosť energetického priemyslu tohto roku - ENERGO SUMMIT, ktorý privíta vedúcich predstaviteľov a odborníkov českej aj medzinárodnej energetiky a zaujímavých rečínkov ENERGO SUMMIT podporí odbornú diskusiu nad aktuálnymi trendami energetiky.

Prvý deň veľtrhu prebehne top udalosť energetického priemyslu tohto roku - ENERGO SUMMIT, ktorý priívta vedúcich predstaviteľov a odborníkov českej aj medzinárodnej energetiky a zaujímavých rečínkov z celej Európy. Téma energetiky v Českej republike a celej strednej Európe sa v posledných týždňoch dostala do centra pozornosti kvôli prebiehajúcej kríze na Ukrajine. Vlády a spoločnosť musia hľadať nové alternatívy pre bezpečné zaistenie energetických dodávok. Česká republika podporuje užšiu energetickú spoluprácu členov Európskej únie, aby získali väčšiu nezávsilosť a silu vo vyjednávaní s Ruskom. Na ruhú stranu sa česká vláda stavia proti vytvoreniu jedného subjektu v EU zodpovedného za nákup ropy a zemného plynu. Aj táto téma na ENERGO SUMMITu zaznie a ponúkne tak priestor k diskusii odborníkom aj firmám z energetického sektoru. "Tým chceme odborným poslucháčom ponúknuť predovšetkým nový pohľad na radu aktuálnych tém, ako sú napríklad obnoviteľné zdroje energie a ich budúce využite, energeticky úsporné projekty, nové energetické zdroje v EU, e-mobilita, či trendy svetovej energetiky a dopad na ČR - a to za účasti zahraničných partnerov a rečníkov," uvádza Tomáš Kotrč, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ usporiadateľskej spoločnosti ABF, a. s.

Podmienky pre prípadnú spoluprácu v rámci summitu nájdu záujemcovia na webových stránkach www.energosummit.cz.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 5 rokmi
SKVELÁ ROZPRÁVKA podľa knihy Veľká cesta Malého Pána v kinách už od 30.04.2015 - Príbeh je postavený na jednom z najdôležitejších princípov našich životov...
pred 8 rokmi
Herci z populárnej divadelnej a televíznej šou Partička sa spolu s ďalšími zapojili do tretieho pokračovania projektu Veľkí herci malým deťom.
pred 5 rokmi
Helena Vondráčková tento rok nahrala nový vianočný album. Spolu s producentom Danielom Hádlom vybrala najpopulárnejšie piesne, ktoré cez Vianoce počúva celý svet – skladbu Padá sníh
pred 6 rokmi
Automobilka Opel predstaví na Internationalen Automobilausstellung (IAA, 12. – 22.09.2013) vo Frankfurte nad Mohanom modernizovanú Insigniu.
pred 9 rokmi
Oči sú bránou do duše a umožňujú nám vnímať okolitý svet. Ak sa začne zrak zhoršovať, môže to mať rôzne príčiny a nemalé dôsledky.
pred 9 rokmi
Svetová premiéra štúdie LF-Gh na autosalóne v New Yorku
pred 9 rokmi
Vždy keď máme aspoň chvíľku času je vhodné stráviť ju v prírode. Je to silný liečiteľ, regenerátor... dodá nám energiu a silu, odstráni stres, napätie.
pred 5 rokmi
V stredu 8. apríla 2009 prepadla malá skupina somálskych pirátov vo veku 17 až 19 rokov americkú nákladnú loď Maersk Alabama.