Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 18. apríla 2021, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Veľtrh For Energo 2014 predstaví ENERGO SUMMIT

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: red, pridané: 20.08.2014

Prvý deň veľtrhu prebehne top udalosť energetického priemyslu tohto roku - ENERGO SUMMIT, ktorý prívíta vedúcich predstaviteľov a odborníkov českej aj medzinárodnej energetiky a zaujímavých rečínkov z celej Európy.
Veľtrh For Energo 2014 predstaví ENERGO SUMMIT
Zdroj obrázku: Internet
 

Pre tento rok pripravili organizátori veľtrhu For Energo 2014 úplne nový koncept oreintovaný na vytvorenie medzinárodného veľtrhu energetiky, elektrotechniky, elektroniky a automatizácie doplnený o vrcholnú udalsoť energetického priemyslu tohto roku - ENERGO SUMMIT. Veľtrh sa bude opäť konať na jeseň v termíne 18. -20. októbra 2014 v PVA EXPO PRAHA - Letňany. Pre reok 2015 sa tak termín presúva na jar a bude sa konať v rámci súboru jarných priemyselných veľtrhov v Prahe.

Generálnym partnerom skupina ČEZ

Generálneym partnerom veľtrhu aj summitu sa stala skupina ČEZ, najvýznamnejšia energetická spoločnosť v Českej republike, ktorej tiež patrí prvá priečka v strednej a východnej Európe, a to ako z hľadiska inštalovaného výkonu, tak aj podľa počtu zákazníkov. Ďalším dôležitým partnerom veľtrhu je Českomoravská elektrotechnická asociácia, ktorá prevzala nad projektom záštitu. Medzi jej členov patrí zástup významných priemyselných firiem.

ENERGO SUMMIT podporí odbornú diskusiu nad aktuálnymi trendami energetiky Prvý deň veľtrhu prebehne top udalosť energetického priemyslu tohto roku - ENERGO SUMMIT, ktorý privíta vedúcich predstaviteľov a odborníkov českej aj medzinárodnej energetiky a zaujímavých rečínkov ENERGO SUMMIT podporí odbornú diskusiu nad aktuálnymi trendami energetiky.

Prvý deň veľtrhu prebehne top udalosť energetického priemyslu tohto roku - ENERGO SUMMIT, ktorý priívta vedúcich predstaviteľov a odborníkov českej aj medzinárodnej energetiky a zaujímavých rečínkov z celej Európy. Téma energetiky v Českej republike a celej strednej Európe sa v posledných týždňoch dostala do centra pozornosti kvôli prebiehajúcej kríze na Ukrajine. Vlády a spoločnosť musia hľadať nové alternatívy pre bezpečné zaistenie energetických dodávok. Česká republika podporuje užšiu energetickú spoluprácu členov Európskej únie, aby získali väčšiu nezávsilosť a silu vo vyjednávaní s Ruskom. Na ruhú stranu sa česká vláda stavia proti vytvoreniu jedného subjektu v EU zodpovedného za nákup ropy a zemného plynu. Aj táto téma na ENERGO SUMMITu zaznie a ponúkne tak priestor k diskusii odborníkom aj firmám z energetického sektoru. "Tým chceme odborným poslucháčom ponúknuť predovšetkým nový pohľad na radu aktuálnych tém, ako sú napríklad obnoviteľné zdroje energie a ich budúce využite, energeticky úsporné projekty, nové energetické zdroje v EU, e-mobilita, či trendy svetovej energetiky a dopad na ČR - a to za účasti zahraničných partnerov a rečníkov," uvádza Tomáš Kotrč, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ usporiadateľskej spoločnosti ABF, a. s.

Podmienky pre prípadnú spoluprácu v rámci summitu nájdu záujemcovia na webových stránkach www.energosummit.cz.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 9 rokmi
Do slovenských kín prichádza nový rodinný film s názvom Modrý tiger, ktorý bude uvedený 22. marca.
pred 4 rokmi
Bíle Vánoce Lucie Bílej II.
pred 7 rokmi
Speváčka Barbara Haščáková prekvapila fanúšikov nie len svojou návštevou na Slovensku, ale aj novým hudobným počinom v podobe duetu s Mirom Jarošom, ktorý ju pôvodne oslovil na nahranie niekoľkých vokálov.
pred 6 rokmi
Detektívky, mrazivý sever a sem-tam nejaká romantika. Toto si Slováci najviac sťahovali do svojich čítačiek, tabletov a mobilov na platforme Wooky.
pred 14 rokmi
Actyon pri pohľade zvonku vôbec nevyzerá zle a interiér možno z estetického hľadiska taktiež hodnotiť pozitívne. Auto skosenou zadnou časťou výrazne pripomína coupé a aj na tlačovke bolo predstavené ako prvé SUC na svete.
pred 8 rokmi
Lyzín je pre mnohých neznámym pojmom. A to je škoda! Prečo? Pretože vo svete medicíny je to veľmi cenená aminokyselina, ktorá veľmi pozitívne vplýva na zdravie srdcovo-cievneho systému. Ako to?
pred 7 rokmi
Cameron Diaz film popisuje slovami: „Je to film o priateľstve a o ženách. Životy týchto troch žien sú také odlišné, že by sa za normálnych okolností ich cesty nikdy neskrížili. A pretože majú spoločnú jednu vec dajú sa dohromady a stane sa z nich tím
pred 8 rokmi
Pred desiatimi rokmi Julian zabil policajta, ale nechytili ho. Dnes je z neho jeden z najväčších drogových dealerov v Bangkoku...