Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 26. júna 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Veľtrh For Energo 2014 predstaví Energo summit

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: redakcia , pridané: 18.09.2014

Pre tento rok pripravili organizátori veľtrhu FOR ENERGO 2014 úplne nový koncept orientovaný na vytvorenie medzinárodného veľtrhu energetiky, elektrotechniky, elektroniky a automatizácie doplnený o vrcholnú udalosť - ENERGO SUMMIT.
Veľtrh For Energo 2014 predstaví Energo summit
Zdroj obrázku: Internet
 

Pre tento rok pripravili organizátori veľtrhu FOR ENERGO 2014 úplne nový koncept orientovaný na vytvorenie medzinárodného veľtrhu energetiky, elektrotechniky, elektroniky a automatizácie doplnený o vrcholnú udalosť energetického priemyslu tohto roka - ENERGO SUMMIT.

Veľtrh sa bude opäť konať na jeseň v termíne 18. - 20. novembra 2014 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Pre rok 2015 sa potom termín presúva na jar (21. - 23. apríla) a bude sa konať v rámci súboru jarných priemyselných veľtrhov v Prahe.

GENERÁLNYM PARTNEROM SKUPINA ČEZ

Generálnym partnerom veľtrhu aj summitu sa stala skupina ČEZ, najvýznamnejšie energetická spoločnosť v Českej republike, ktorej tiež patrí prvá priečka v strednej a východnej Európe, a to ako z hľadiska inštalovaného výkonu, tak aj podľa počtu zákazníkov. Ďalším dôležitým partnerom veľtrhu je Českomoravská elektrotechnická asociácia, ktorá tiež udelila projektu záštitu. Medzi jej členov patria rad významných priemyselných firiem.

ENERGO SUMMIT PODPORÍ ODBORNÚ DISKUSIU NAD aktuálnymi trendami ENERGETIKY

Prvý deň veľtrhu (18. 11. 2014) prebehne vrcholná udalosť energetického priemyslu tohto roka - ENERGO SUMMIT, ktorý privíta lídrov a odborníkmi českej i medzinárodnej energetiky a zaujímavé rečníkmi z celej strednej Európy.

Program konferencie je rozdelený do štyroch hlavných tematických blokov. V úvode sa príspevky a diskusia zamerajú na budúcnosť využitia obnoviteľných zdrojov energií a projekty energetických úspor. K významným rečníkom patrí Dr Joanna Mackowiak Pandera z Agora Energiewende (spoločná iniciatíva Mercator Foundation a European Climate Foundation). Bývalá námestníčka poľského Ministra životného prostredia a zodpovedná osoba za poľské predsedníctvo EÚ podporí diskusiu o podobe programov na podporu obnoviteľných zdrojov energie v Nemecku a Poľsku. Ďalším prednášajúcim je Vladimír Sochor, podpredseda Asociácie poskytovateľov energetických služieb SR a zástupca riaditeľa neziskovej konzultačnej spoločnosti SEVEn. Sochor prehovorí o vývoji energetických služieb v SR v kontexte smernice EÚ o energetickej účinnosti.

Témou druhého bloku sú "Nové energetické zdroje v EÚ mimo technológie OZE". Zástupcovia skupiny ČEZ, najväčšieho českého energetického koncernu, predstavia dva praktické príklady moderného uhoľného a paroplynového zdroja.

S energetikou je tiež úzko prepojená téma elektromobility. Vývoj tohto trhu, aktuálne trendy aj budúce plány skupiny ČEZ v oblasti elektromobility priblíži účastníkom konferencie E-mobility Project Manager Tomáš Chmelík (ČEZ). Jakub Ďurinda zo Slovenska (MyEnergy) tému doplní praktickými skúsenosťami z projektu Greenway.
Záverečný blok konferencie sa potom zameria na trendy svetového energetického trhu a energetickej politiky a ich dopad na Českú republiku. Okrem iného budú s Tomášom Jíchom (Euroenergy) diskutované zmeny regulačného rámca v súvislosti s novými trendami v elektroenergetike.

Komisár EÚ pre energetiku Günther H. Oettinger prisľúbil oficiálny pozdrav účastníkom konferencie.

Podmienky pre prípadnú spoluprácu vrátane on-line registrácia účastníkov v rámci summitu nájdu záujemcovia na webových stránkach www.energosummit.cz.

CENOVÁ POLITIKA VEĽTRHU

Veľmi ústretová je cenová politika organizátora, spoločnosti ABF, kedy možno objednať krytú výstavnú plochu už od 1 600 Kč/m2. Samozrejmosťou ostáva ľubovoľný počet vstupeniek na veľtrh pre vystavovateľov zdarma a to ako v tlačenej, tak aj elektronickej podobe alebo možnosť konzultácie umiestnenie expozície.

MEDIÁLNA KAMPAŇ

Mediálna kampaň veľtrhu už odštartovala vo väčšine slovenských a vybraných zahraničných odborných tituloch formou inzercie, PR článkov a na odborných internetových portáloch. Na prezentácie v odborných médiách plynulo nadviaže outdoorová reklama vo forme billboardov na frekventovaných miestach po celej Českej republike a reklama zameraná na širokú odbornú verejnosť, vrátane spotov v rádiách. Samozrejme bude tiež prebiehať internetová reklamná kampaň, PPC kampaň v systémoch ADWORDS, Sklik a ETARGET. V rámci príprav ENERGO SAMITU už odštartovala samostatná široká mediálna kampaň ako v Českej republike, tak aj v zahraničí.

JARNÉ PRIEMYSELNÉ VEĽTRHY 2015

V roku 2015 dôjde k spojeniu veľtrhov orientovaných na odbor energetiky, elektrotechniky a automatizácie so strojárskymi veľtrhmi. Výsledkom potom bude súbor jarných priemyselných veľtrhov, ktoré prebehnú 21. - 23. apríla 2015 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Súbor jarných priemyselných veľtrhov v Prahe zahŕňa:

FOR ENERGO - 4. medzinárodný veľtrh výroby a rozvodu elektrickej energie
FOR AUTOMATION - 3. medzinárodný veľtrh automatizačnej, regulačnej a meracej techniky
FOR INDUSTRY - 14. medzinárodný veľtrh strojárenských technológií
FOR SURFACE - 8. medzinárodný veľtrh povrchových úprav a finálnych technológií
FOR WELD - 2. veľtrh technológií pre zváranie, spájkovanie a lepenie

Hlavným cieľom je vytvoriť jedno miesto pre predstavenie noviniek a trendov z oblastí energetiky, elektrotechniky, automatizácie, strojárenských technológií, povrchových úprav a zvárania a zároveň stretnutie odborníkov z týchto odboroch.

VÝHODY VYTVORENIA SÚBORU PRIEMYSELNÉ VEĽTRHY

Spojením odvetví, ktoré spolu v určitých bodoch súvisia a mnohokrát na seba veľmi úzko nadväzujú, vznikne jedno miesto pre prezentáciu všetkých priemyselných výrobkov, technológií a služieb a tiež pre stretnutie odborníkov z týchto odborov. Ďalším pozitívom je aj širšia mediálna kampaň nielen v rámci SR, ale aj v zahraničí.

PVA EXPO PRAHA - najmodernejšie veľtržné priestory v Prahe

Za posledné 2 roky prešiel výstavný areál PVA EXPO PRAHA radou zmien. Tou najvýznamnejšou bolo bezpochyby vybudovanie nových hál 3 a 4 s celkovou ploche 8 200 m2, ktoré sú vybavené moderným plynovým vykurovaním s cirkuláciou teplého vzduchu, normovaným osvetlením a najmodernejšími prvkami protipožiarnej ochrany. Nosné oceľové rámy sú dimenzované na preťaženie až 100 kg na 1 meter dĺžky a umožňujú tak bezproblémové vešanie rôznych konštrukcií podľa potrieb vystavovateľov. Obe haly sú prepojené vstupnou halou o rozlohe 1 600 m2, kde bude umiestnené zázemie potrebné pre konanie veľtržných, športových, kultúrnych i spoločenských podujatí.

Kompletnú prihláškovú dokumentáciu pre rok 2014 vrátane cien nájdu záujemcovia na stránkach veľtrhu www.forenergo.cz. Pre rok 2015 sú potom všetky informácie vrátane prihlášok na jednotlivé veľtrhy k dispozícii na www.prumysloveveletrhy.cz.

ABF, as, Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: prumysl@abf.cz
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 7 rokmi
Skvelý príbeh, dokonale napísaný scenár a excelentné herecké výkony urobili z tohto filmu klasiku strieborného plátna.
pred 5 rokmi
Film o prijatí a porozumení vlastnej identity a hodnoty, ktorý sa navyše hrá s diváckou predvídavosťou sa dostal do oficiálneho výberu MFF Cannes 2013.
pred 6 rokmi
Produkcia španielskeho automobilového priemyslu by mala podľa tamojších výrobcov v roku 2014 vzrásť na 2,4 mil. z tohtoročných 2,2 mil. áut.
pred 15 rokmi
Dalo by sa to kľudne nazvať i posledné zbohom.
pred 5 rokmi
V Temnom prípade je vražda síce základným motívom, ale divák sa s ňou nestretáva v každej časti. Nevraždí sa tu, ako na bežiacom páse. Vražda je jedna, o to desivejšia, o to rafinovanejšia, o to nepochopiteľnejšia.
pred 8 rokmi
Štúdia roadsteru s elektrickým pohonom...
pred 9 rokmi
>V lete pred dvoma rokmi kráľovná popu vyrazila na svoje ôsme turné. Rok na to sa kráľovná popu rozhodla pre to, čo vo svojej kariére dovtedy nikdy neurobila. Vyštartovala do európskych metropol, zväčša do miest, v ktorých doteraz nikdy nekoncertoval
pred 6 rokmi
Keď naše dieťa dokáže samostatne chodiť, nenúťme ho sedieť v kočíku a dovoľme mu pohybovať sa samostatne.