Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. februára 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Týždeň plný angličtiny vďaka spoločnosti Kia

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: redakcia, pridané: 17.08.2015

Viac ako 50 žiakov vo veku od 10 do 14 rokov každý deň zlepšuje svoje jazykové zručnosti pomocou Callanovej metódy v priestoroch Vzdelávacieho strediska v Gbeľanoch.
Týždeň plný angličtiny vďaka spoločnosti Kia
Zdroj obrázku: TS Server.sk
 

• Automobilový závod Kia už po piatykrát pripravil denný anglický letný tábor pre viac ako 50 účastníkov
• Deti z priľahlých obcí si zdokonaľujú svoje jazykové zručnosti prostredníctvom Callanovej metódy


V poradí už piaty ročník denného anglického letného tábora pre deti a mládež z okolitých obcí (Gbeľany, Mojš, Krasňany, Nededza, Teplička nad Váhom, Varín) v tomto týždni dnes posledný deň zorganizovala spoločnosť Kia Motors Slovakia v spolupráci s Nadáciou Pontis. Viac ako 50 žiakov vo veku od 10 do 14 rokov každý deň zlepšuje svoje jazykové zručnosti pomocou Callanovej metódy v priestoroch Vzdelávacieho strediska v Gbeľanoch.

Profesionálni lektori cibria deťom angličtinu aj počas interaktívnych hier či prostredníctvom písania a rozprávania príbehov zo slovnej zásoby, ktorú nadobudli v daný deň. Kvízy, kreatívne úlohy, či šport prispievajú k prekonávaniu prípadných rečových bariér. Závod Kia Motors Slovakia organizuje jazykový tábor už od roku 2010.

„Úlohou detského jazykového tábora je naučiť deti po anglicky, a zároveň im poskytnúť plnohodnotnú táborovú zábavu. Program sme koncipovali tak, aby sa žiaci mohli dopoludnia učiť po anglicky, či už vďaka konverzačnej Callanovej metóde alebo prostredníctvom hravých „English for fun“ materiálov. Zvyšok dňa je venovaný zábavným aktivitám a hrám v anglickom jazyku, takže aj keď deti nesedia v laviciach, stále sú „vnorené" do anglického prostredia a učia sa bez toho, aby si to uvedomovali,“ povedal Pavel Ondovčák, riaditeľ jazykového inštitútu Volis Academy, ktorá program pre deti pripravil.

Denný anglický jazykový tábor patrí medzi obľúbené voľnočasové aktivity a od roku 2011 sa ho zúčastnilo už viac ako 620 detí. V roku 2014 spoločnosť odštartovala i pilotný projekt Kia anglický jarný tábor, ktorý závod realizuje počas jarných prázdnin. Doteraz sa ho zúčastnilo viac ako 100 detí.

Zdroj: Kia Motors Slovakia
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 6 rokmi
Oprvých Sammyho dobrodružstvách, v ktorých excelovala dokonalá animácia a pre detského diváka i pútavý príbeh, sa dostavilo pokračovanie príbehu.
pred 7 rokmi
Súťaž námetov dokumentárnych filmov, ktorú vyhlásili HBO, Inštitút dokumentárneho filmu a trh dokumentárnych filmov East Silver v júli tohto roku, zaznamenala rekordný záujem tvorcov.
pred 7 rokmi
Múzeum obchodu prináša v rámci ojedinelého projektu Rock v múzeu, v piatok, 8.6., do Bratislavy skutočnú raritu - amerického gitarového virtuóza Michaela Angela Batia.
pred 5 rokmi
O Gersonovej terapii sa hovorí ako o liečbe rakoviny a mnohých ďalších chronických ochorení.
pred 5 rokmi
Tretia z českých kníh spisovateľky Jany Benkovej s názvom Haló, tady tvoje láska! sa dostáva do predaja cez slovenské internetové kníhkupectvo aj u nás. Román vychádza už v najbližších dňoch.
pred 7 rokmi
Baroness vystúpia v Strahovskej Sedmičke 3. augusta 2012.
pred 6 rokmi
Spoločnosť Live Nation by čoskoro mala zverejniť termíny koncertov v Európe, Austrálii a Južnej Amerike.
pred 7 rokmi
Projekt X hovorí o troch zdanlivo anonymných stredoškolákoch pri ich pokuse sa presadiť.