Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 23. júla 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Spravte si poriadok vo svojich financiách!

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: redakcia , pridané: 15.01.2015

Správne prerozdelenie financií je nielen pre riadny život jednotlivca, ale aj pre chod každej spoločnosti naozaj nevyhnutné.
Spravte si poriadok vo svojich financiách!
Zdroj obrázku: Goodfon
 

Určite si spomínate na klasickú slovenskú rozprávku od Pavla Dobšinského O troch grošoch, v ktorej chudobný kopáč priekop odpovedá na otázku, ako sa dá vyžiť z troch grošov dennej pláce nasledovne: "Prvý groš vraciam svojmu starému otcovi, lebo ma vychoval, druhý požičiavam svojmu synovi, aby mi vrátil, keď vyrastie a tretí potrebujem na svoje živobytie.“ V dnešnej terminológii by sme mohli povedať, že onen skromný slovenský človek rozdelil plácu tak, aby si splatil dlhy z minulosti, dokázal prežiť v súčasnosti a investoval do budúcnosti.

Správne prerozdelenie financií je nielen pre riadny život jednotlivca, ale aj pre chod každej spoločnosti naozaj nevyhnutné.

Na začiatku vývoja spoločnosti existoval len jeden typ obchodu – barterový. Išlo teda o výmenu tovaru za tovar. Neskôr, keď objem tovarov presahoval kapacity transportu, bolo výhodnejšie držať hodnotu v cenných kovoch - najmä v zlate. Začali sa raziť mince. Postupne sa však ukázalo, že sú priťažké a problematické na prepravu pri väčších obchodných transakciách, a tak sa začali tlačiť bankovky. V dnešnej doba však už väčšina finančných prevodov prebieha elektronicky. Svet čísel sa stáva čoraz viac virtuálnejším. V súčasnej dobe má už len málokto reálnu predstavu o sume napríklad milión eur. Kapacita chápania a vnímania finančnej reality u každého človeka predstavuje cca 4-5 násobok jeho príjmu či majetku. Človek sa však denne naučil spravovať určitú sumu peňazí tak, aby jeho príjmy boli vyššie alebo aspoň rovnaké ako výdavky.

Na trhu existuje veľké množstvo softvérov či aplikácií pre správu vašich financií.

Super Faktúra ponúka komplexné služby. Jednoducho a dobre. Super Faktúra je online služba, ktorá Vás v jednej chvíli dokáže spojiť s Vašim klientom, obchodným partnerom, či bankou. Je určená pre všetkých živnostníkov a malé firmy, ktoré uprednostňujú prehľadnosť, pragmatickosť, flexibilné a moderné riešenia. Super Faktúra je dokonale spoľahlivá, a čo je najdôležitejšie, šetrí Váš čas, energiu a peniaze bezchybnou organizáciou každodenných činností.

Je to jednoduchá aplikácia, ktorá Vám umožní vytvárať faktúry online, zálohové faktúry, cenové ponuky, objednávky, dodacie listy a dobropisy. Môžete prijímať platby online, uskutočňovať mobilné platby, evidovať si sklad, posielať elektronické faktúry emailom, alebo v papierovej forme hybridnou poštou, prednastaviť upomienky k platbe, periodickú fakturáciu, či nastaviť zľavu pre svojho klienta. Super Faktúru si dokonca môžete prepojiť s internetovým obchodom a agendu pohodlne preniesť do účtovného softvéru vášho účtovníka. Fakturácia s DPH aj bez DPH je jednoduchá a presne dodržuje príslušné zákony. Fakturovať môžete v cudzích menách i cudzích jazykoch.

Keďže pre riadny chod a fungovanie akejkoľvek modernej techniky je nevyhnutný aj ľudský prístup, Super Faktúra má silné personálne zázemie v tíme odborníkov, na ktorých sa môžete obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok.

Pre viac informácií, kliknite na http://www.superfaktura.sk/ alebo nás kontaktujte prostredníctvom telefónneho čísla 0948 881 081 alebo mailového kontaktu info@superfaktura.sk.

Presvedčte sa o jej výhodách aj vy a vyskúšajte trial verziu na 30 dní zadarmo.
Super faktúra. Najlepší prehľad vo firemných financiách.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:


Dnes.Server.sk
Dnešné horúce témy »


Komplexné upratovacie a čistiace služby pre kan...
Vývoj, výroba, predaj a inštalácia komunikačnýc...Sú tu pre Vás ľahko dostupné pôžičky od 400 Eur...


130 000.00 €
Na predaj byt, 3 izby, rozloha 65 m2
600.00 € /mesiac
Na prenájom byt, 2 izby, rozloha 66 m2, novostavba
93 000.00 €
Na predaj rodinný dom, rozloha 310 m2

Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 7 rokmi
Incarceron je väzenia ako žiadne iné. Dáva život. Prináša smrť. A stále vás sleduje!
pred 5 rokmi
Svetová premiéra na ADAC Rallye Deutschland
pred 4 rokmi
Speváčka Jana Kirschner zložila titulnú skladbu k novému slovenskému filmu! Presne dnes má premiéru pieseň „DETI“ z rovnomenného filmu režiséra Jara Vojteka.
pred 11 rokmi
Návrat Kylie Minogue na hudobnú scénu mal byť triumfom najväčšieho kalibru.
pred 3 rokmi
Fanúšikov všetkých vekových kategórii čaká na letisku v Boleráze pri Trnave 20- hodinový maratón zábavy.
pred 6 rokmi
Spoločnosť EEI, ktorá spravuje parkovanie v Banskej Bystrici, dnes začne osádzať v mestskej časti Fortnička dopravné značky, ktoré vymedzia rezidentskú zónu sídliska.
pred 10 rokmi
Rovnako ako sa učíme v škole písať, čítať, počítať, v zamestnaní pracovať s rôznymi pracovnými pomôckami,...
pred 7 rokmi
Z nového albumu The R.E.D. Album (2011) sa v týždni od 22. do 28. augusta predalo približne 98-tisíc kópií.