Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Spravte si poriadok vo svojich financiách!

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: redakcia , pridané: 15.01.2015

Správne prerozdelenie financií je nielen pre riadny život jednotlivca, ale aj pre chod každej spoločnosti naozaj nevyhnutné.
Spravte si poriadok vo svojich financiách!
Zdroj obrázku: Goodfon
 

Určite si spomínate na klasickú slovenskú rozprávku od Pavla Dobšinského O troch grošoch, v ktorej chudobný kopáč priekop odpovedá na otázku, ako sa dá vyžiť z troch grošov dennej pláce nasledovne: "Prvý groš vraciam svojmu starému otcovi, lebo ma vychoval, druhý požičiavam svojmu synovi, aby mi vrátil, keď vyrastie a tretí potrebujem na svoje živobytie.“ V dnešnej terminológii by sme mohli povedať, že onen skromný slovenský človek rozdelil plácu tak, aby si splatil dlhy z minulosti, dokázal prežiť v súčasnosti a investoval do budúcnosti.

Správne prerozdelenie financií je nielen pre riadny život jednotlivca, ale aj pre chod každej spoločnosti naozaj nevyhnutné.

Na začiatku vývoja spoločnosti existoval len jeden typ obchodu – barterový. Išlo teda o výmenu tovaru za tovar. Neskôr, keď objem tovarov presahoval kapacity transportu, bolo výhodnejšie držať hodnotu v cenných kovoch - najmä v zlate. Začali sa raziť mince. Postupne sa však ukázalo, že sú priťažké a problematické na prepravu pri väčších obchodných transakciách, a tak sa začali tlačiť bankovky. V dnešnej doba však už väčšina finančných prevodov prebieha elektronicky. Svet čísel sa stáva čoraz viac virtuálnejším. V súčasnej dobe má už len málokto reálnu predstavu o sume napríklad milión eur. Kapacita chápania a vnímania finančnej reality u každého človeka predstavuje cca 4-5 násobok jeho príjmu či majetku. Človek sa však denne naučil spravovať určitú sumu peňazí tak, aby jeho príjmy boli vyššie alebo aspoň rovnaké ako výdavky.

Na trhu existuje veľké množstvo softvérov či aplikácií pre správu vašich financií.

Super Faktúra ponúka komplexné služby. Jednoducho a dobre. Super Faktúra je online služba, ktorá Vás v jednej chvíli dokáže spojiť s Vašim klientom, obchodným partnerom, či bankou. Je určená pre všetkých živnostníkov a malé firmy, ktoré uprednostňujú prehľadnosť, pragmatickosť, flexibilné a moderné riešenia. Super Faktúra je dokonale spoľahlivá, a čo je najdôležitejšie, šetrí Váš čas, energiu a peniaze bezchybnou organizáciou každodenných činností.

Je to jednoduchá aplikácia, ktorá Vám umožní vytvárať faktúry online, zálohové faktúry, cenové ponuky, objednávky, dodacie listy a dobropisy. Môžete prijímať platby online, uskutočňovať mobilné platby, evidovať si sklad, posielať elektronické faktúry emailom, alebo v papierovej forme hybridnou poštou, prednastaviť upomienky k platbe, periodickú fakturáciu, či nastaviť zľavu pre svojho klienta. Super Faktúru si dokonca môžete prepojiť s internetovým obchodom a agendu pohodlne preniesť do účtovného softvéru vášho účtovníka. Fakturácia s DPH aj bez DPH je jednoduchá a presne dodržuje príslušné zákony. Fakturovať môžete v cudzích menách i cudzích jazykoch.

Keďže pre riadny chod a fungovanie akejkoľvek modernej techniky je nevyhnutný aj ľudský prístup, Super Faktúra má silné personálne zázemie v tíme odborníkov, na ktorých sa môžete obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok.

Pre viac informácií, kliknite na http://www.superfaktura.sk/ alebo nás kontaktujte prostredníctvom telefónneho čísla 0948 881 081 alebo mailového kontaktu info@superfaktura.sk.

Presvedčte sa o jej výhodách aj vy a vyskúšajte trial verziu na 30 dní zadarmo.
Super faktúra. Najlepší prehľad vo firemných financiách.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:


Dnes.Server.sk
Dnešné horúce témy »


profesionálny webdesign, e-shopy, portaly a tlač
Ponúkame vám vypracovanie návrhu a projektu rod...Ponúkam kompletné elektroinštalačné práce v rod...
Vykonávame elektroinštalácie (i menšieho rozsah...
Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,bytových z...

PLATOVÉ PODMIENKY 3,70€/hod netto + variabilná...
PLATOVÉ PODMIENKY 4,00€/hod netto + variabilná...
Jsme česká kontrolní agentura a hledáme nové KO...

53 000.00 €
Na predaj záhrada, rozloha 500 m2
211 150.00 €
Na predaj stavebný pozemok, rozloha 2 050 m2
75 000.00 €
Na predaj záhrada, rozloha 498 m2

Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 5 rokmi
Ford má oznámiť tento zámer neskôr vo štvrtok, deň po tom, ako informoval, že do roku 2014 zatvorí 48-ročnú továreň v belgickom meste Genk.
pred 7 rokmi
Známa americká tuningová Gullwing America, na čele ktorej stojí Arturo Alonso a ktorý sa najviac zaslúžil o vznik prototypu Ciento Once vzhľadovo takmer na nerozoznanie od legendárnej
pred 6 rokmi
Počas Dňa srdca 29. septembra si môžete v mestách po celom Slovensku nechať zadarmo zmerať krvný tlak či hladinu cholesterolu v krvi.
pred 4 rokmi
Výstavba závodu na výrobu nového modelu VW Golf sa už začala, produkcia by sa mala naplno spustiť o dva roky.
pred 2 rokmi
Americká speváčka Demi Lovato sa vracia na scénu. Zhruba dva a pol roka po vydaní jej úspešného albumu Demi potešila fanúšikov novým albumom.
pred 4 rokmi
Skutočný príbeh psychicky týranej a ponižovanej ženy, ktorá svojho manžela milovala napriek tomu, ako veľmi jej ubližoval. Neprestajne mu odpúšťala, a zároveň sa ho bála – až kým neprišla na to, že hoci nedokáže zmeniť jeho, dokáže zmeniť seba...
pred 6 rokmi
Júlia a Peter Hečkovci pripravili vianočný song ešte v osemdesiatych rokoch, v čase, keď Vianoce neboli iba komerčnou záležitosťou...
pred 2 rokmi
Posledný diel oceňovanej trilógie Lewis Petra Maya vychádza ako audiokniha Šachové figúrky vo výbornom podaní Jiřího Dvořáka.