Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. apríla 2021, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

SPP pomôže s úsporou energií

Zdroj: SITA, redaktor: Monika, pridané: 17.10.2015

Zákazníci SPP môžu ušetriť viac ako 5500 eur. Vďaka hybridnému plynovému tepelnému čerpadlu totiž môžu znížiť svoje platby za energie až o 40 % ročne.
SPP pomôže s úsporou energií
Zdroj obrázku: Internet
 

S touto unikátnou technológiou budú ohľaduplní aj voči životnému prostrediu, keďže budú využívať obnoviteľné zdroje energie. Navyše odborníci z SPP pomôžu získať na inštaláciu tohto zariadenia štátnu dotáciu.

Hybridné tepelné čerpadlo predstavuje unikátnu a efektívnu technológiu, ktorá kombinuje tepelné čerpadlo a kondenzačný kotol v jednom. Zariadenie neustále monitoruje vonkajšiu teplotu. Na základe merania sa automaticky prepína do najefektívnejšieho režimu prevádzky. Vďaka tomu môže používateľ ušetriť 25 – 40 % nákladov za energie ročne.

Napríklad majitelia nového bungalovu pre štyroch ľudí s obytnou plochou viac ako 100 m2, tak môžu usporiť na energiách každý rok takmer 470 eur. Keby využívali plynový kondenzačný kotol, zaplatili by viac ako 1100 eur ročne.

SPP navyše ponúka na kúpu tohto tepelného čerpadla exkluzívnu bonusovú zľavu vo výške viac ako 700 €, predĺženú 5-ročnú záruku a bezplatnú ročnú prehliadku zariadenia. Celkovo tak úspora za päť rokov môže prekročiť viac ako 5000 eur. Okrem hybridného tepelného čerpadla môžu zákazníci SPP získať za výhodných podmienok aj štandardné tepelné čerpadlo vzduch – voda (15 % zľava), alebo solárne kolektory (zľava 10 %).

Keďže prostredníctvom projektu Zelená domácnostiam, štát rozdelí na podporu využívania obnoviteľných zdrojov energie až 45 mil. eur, je teraz výmena tepelného zdroja dostupná pre každého. Jedna domácnosť môže získať zľavu na prvotnú investíciu až do výšky 50 %. Podmienkou získania dotácie je partnerstvo so štátom oprávnenou spoločnosťou. SPP so svojím partnerom pomôže zákazníkom pri získaní dotácie od štátu, poradí im s výberom vhodného zariadenia a zabezpečí jeho inštaláciu a servis.

Proces spolupráce bude veľmi jednoduchý. Po zadaní dopytu prostredníctvom formulára na stránke www.spp.sk poskytneme zákazníkom odborné poradenstvo v celom procese. Od individuálneho riešenia pre ich domácnosť, cez pomoc s podaním žiadosti o štátnu dotáciu, až po zabezpečenie dodávky a montáže zvoleného zariadenia a jeho servis. V prípade potreby dofinancovania môžu zákazníci využiť výhodný Energoúver od SPP.

SPP dokáže poradiť so zlepšením energetickej efektívnosti aj malým a stredným podnikateľom. Pri obnove technického zariadenia môžu firmy takisto využiť širokú ponuku spotrebičov za výhodné ceny a ďalšie zľavy.

Viac informácií získate na Zákazníckej linke 0850 111 363 alebo priamo na webe SPP, či on-line poradni na stránke www.spp.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá.
E-mail: prservis@sita.sk.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 13 rokmi
Na túto otázku je pomerne jednoduchá odpoveď aj keď realizácia je už ak nie problematická tak aspoň s časti komplikovaná.
pred 10 rokmi
...v exkluzívnej sérii 30 kusov
pred 7 rokmi
Hlavnú časť festivalu naplánovanú na jún doplnia tradične mimoriadne podujatia, napríklad koncert k 10. jubileu slovenského komorného súboru basetových rohov Lotz Trio.
pred 9 rokmi
Americká herečka Reese Witherspoon a Kanaďan Ryan Reynolds stvárnia hlavné postavy v nezávislom životopisnom filme Big Eyes.
pred 8 rokmi
Režisér filmových klasík Vykúpenie z väznice Shawshank a Zelená míľa prišiel v roku 2001 s filmom Majestic, do ktorého hlavnej úlohy obsadil Jima Carreyho.
pred 10 rokmi
Dvadsaťtriročná Londýnčanka Adele je s nahrávkou 21 (2011) na čele už 11 týždňov, čím vyrovnala úspech speváčky Taylor Swift a jej albumu Fearless (2008).
pred 7 rokmi
Rapper sa v skladbe Headlights ospravedlnil Debbie Mathers za nenávistné texty z minulosti na jej adresu.
pred 9 rokmi
Prieskum poukazuje na to, že medzi informovanosťou o rizikách počítačovej kriminality a pocitom istoty v internetovom prostredí existuje výrazná súvislosť