Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 14. apríla 2021, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Rokovania parlamentu bude možné sledovať cez mobil

Zdroj: SITA, redaktor: redakcia , pridané: 05.03.2012

Do testovacej prevádzky spustili prístup na internet prostredníctvom bezdrôtovej siete WiFi aj pre registrovaných návštevníkov z odbornej i laickej verejnosti
Rokovania parlamentu bude možné sledovať cez mobil
Zdroj obrázku: Internet
 

Rokovanie parlamentu bude možné sledovať z mobilných zariadení, informovala agentúru SITA hovorkyňa Kancelárie NR SR Darina Jahelková. Uviedla, že vzhľadom na zvýšený záujem o činnosť parlamentu a limitované možnosti sledovať aktuálne dianie v rokovacej sále umožnila Kancelária NR SR používateľom smartfónov a mobilných zariadení sledovať priebeh rokovania online na stránke http://m.nrsr.sk. Hovorkyňa poznamenala, že cieľom kancelárie je zlepšovať poskytovanie služieb pre verejnosť a preto postupne inovuje, modernizuje a sprístupňuje verejnosti všetko, čo súvisí s prácou parlamentu.
 
Okrem toho hovorkyňa informovala aj o spustení do testovacej prevádzky prístupu na internet prostredníctvom bezdrôtovej siete WiFi aj pre registrovaných návštevníkov z odbornej i laickej verejnosti. Služba je prístupná v budovách národnej rady a jej cieľom je zlepšenie poskytovania služieb verejnosti. Po registrácii na vrátnici budovy NR SR na Námestí Alexandra Dubčeka bude návštevníkovi vygenerované konto a heslo. Konto môže byť pridelené najviac na šesť mesiacov. Po uplynutí tejto lehoty je možné opätovne požiadať o uvedenú službu alebo pred ukončením platnosti predĺžiť platnosť konta o ďalších šesť mesiacov. Súčasné pripojenie (WLAN), ktoré využívajú novinári bez registrácie, bude v prevádzke do skončenia aktuálneho volebného obdobia, osvetlila Jahelková.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 12 rokmi
Príbeh bratov Bielskich je jedným z najzaujímavejších príbehov 2. svetovej vojny.
pred 8 rokmi
Vďaka tomuto investičnému projektu by malo do dvoch rokov vzniknúť 150 nových pracovných miest.
pred 13 rokmi
Výber obsahu aktívneho oddychu určujú pracovné zadelenie a kvalita pracovného prostredia.
pred 10 rokmi
Japonský pick-up dostal nový dizajn a väčší výkon
pred 8 rokmi
Na Medzinárodnom televíznom festivale ocenili aj seriály ako Teória veľkého tresku (2007), Moderná rodina (2009) alebo Breaking Bad (2008).
pred 9 rokmi
Lukáš si nakoniec album musel vydať po vlastnej línii, no po jeho vypočutí hádam každý pochopí, že je to to najlepšie, čo mohol urobiť.
pred 9 rokmi
V euforickej skladbe Don´t You Worry Child trojica ponúka tradičnú dávku charakteristických zvukových plôch a podmanivý spev krajana Johna Martina.
pred 13 rokmi
Nezasvätený čitateľ by bol asi prekvapený konštatovaním, že vo vrcholovom športe je potrebné riešiť otázku dosiahnutia optimálnej telesnej hmotnosti cestou...