Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. júla 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Podľa Slotu boli voľby prehrou slovenského národa, nie SNS

Zdroj: SITA, redaktor: redakcia , pridané: 12.03.2012

Voľby podľa Jána Slotu dopadli tak, ako dopadli a pevne verí, že keď ľudia dali strane Smer-SD takú podporu, že sa rytiersky chopí svojich zbraní a bude bojovať.
Podľa Slotu boli voľby prehrou slovenského národa, nie SNS
Zdroj obrázku: Internet
 

To, že Slovenská národná strana (SNS) vo voľbách neuspela, nie je jej prehra, ale prehra slovenského národa, čo sa v krátkom čase určite ukáže. Povedal to dnes na tlačovej konferencii v Bratislave predseda SNS Ján Slota.

„Voľby dopadli tak, ako dopadli a pevne verím, že keď ľudia dali strane Smer-SD takú podporu, že sa rytiersky chopí svojich zbraní a bude bojovať za práva, ako aj za ekonomický a hospodársky úspech Slovenska,“ povedal Slota. Nie je mu ľúto, že SNS neuspela vo voľbách, pretože podľa neho parlament nie je slovenský a je rád, že poslanci jeho strany nebudú sedieť v pléne s bláznami, homosexuálmi a podobnými indivíduami. Udivili ho len bujaré oslavy v centrále jednej z víťazných strán - strane Most-Híd, kde sa spievali maďarské piesne

„Naša strana sa nepozerá na tento zápas ako by nás to malo stáť život. Fungujeme 141 rokov a určite nezanikneme, budeme za našu slovenskú štátnosť a slovenský národ aj naďalej bojovať,“ uviedol predseda strany. Jánovi Slotovi je ľúto, že sa dal slovenský národ oklamať, ale na druhej strane pevne verí, že tí, ktorých si ľudia zvolili, ustoja boj a už sa nebudú na nič vyhovárať.
 
„Prajem im veľa entuziazmu a síl,“ dodal Slota. Predseda SNS, ako aj podpredseda Rafael Rafaj budú po neúspešnom výsledku vo voľbách popri zamestnaní ďalej pracovať pre Slovenskú národnú stranu. „Zvažujem takú alternatívu, aby mi zostalo dosť času aj v prospech SNS, pokúsim sa zladiť prácu s našou stranou,“ informoval Rafaj. Na otázku, či sa budú diať v strane personálne zmeny, reagoval Slota slovami, že určite vyvodí na sneme na prelome mája a júna nejaké dôsledky.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Miroslav
pred 7 rokmi
Voľby podľa Jána Slotu dopadli tak, ako dopadli a pevne verí, že keď ľudia dali strane Smer-SD takú podporu, že sa rytiersky chopí svojich zbraní a bude bojovať. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/spravy-z-domova/podla-slotu-boli-volby-prehrou-slovenskeho-naroda-/

Pán Slota sa veľmi diví, že vo voľbách roku 2012 neprešiel, keby sledoval politiku aspoň tak ako sleduje rast svojho majetku tak by zistil, že ľudia sa z jeho "žvástov" o národe nenajedia. Že je treba pre svoj národ ktorí toľko miluje aj niečo spraviť aby neupadal do biedy a on spravodlivý na jeho úkor si nenapchával vrecka. Ďakujeme pán Slota, už sa viac nestarajte Slováci sú tu už dosť dlho a zdá sa, že prežijú aj bez vašich tankov.

 

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
Steve Jokes
pred 7 rokmi
súhlasím... len nerozumiem jednej veci, ako je možné, že maďari sa z Bugárových prázdnych rečí a prázdnych rečí strany SMK najedia... Je to normálne, aby niekto v 21. storočí v eurozóne volil na základe etnického princípu, je normálne, že 4 km za Bratislavou sú predvolebné billboardy v maďarskom jazyku, je normálne, že na volebnom večierku strany MOST-HID sa spievajú maďarské piesne...??? To budeme mať strany belochov, černochov, maďarov, čechoch??? Nemali by byť strany o programe? Ako sa chcú maďari na Slovensku uplatniť na školách, v zamestnaní, keď sa sami diskrimunujú, keď v obciach na 20% sa môže na úradoch používať maďarčina. Nikdy sa takto nenaučia po Slovensky a škodia sami sebe, a tým nacionalizmom potom aj ostatným nemaďarom. Smutnéé :((
Fotografia
Miroslav
pred 7 rokmi
Škoda, že naší maďarsky spoluobčania nad svojou voľbou neuvažujú a volia srdcom a nie rozumom lebo ich voľba srdcom im samotným nič neprinesie okrem presadenia názvov miest a podobných nepodstatných veci. Keby volili rozumom tak aj v ich končinách by sa to mohlo prejaviť vyššou zamestnanosťou, zdravotníckou starostlivosťou a pod. Svojou voľbou najviac prispievajú k pohodlnému životu pár politikom združeným okolo nacionalistických strán a nacionalizmus v dnešnom globalizujúcom svete sa akosi nenosí vytvára medzi spoluobčanmi zbytočnú nevraživosť.´a to je na škodu všetkým.
Fotografia
Steve Jokes
pred 7 rokmi
Miro: súhlas. Riešenie? Myslím, ako v nich potlačiť nacionalizmus a historický sentiment?
Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 7 rokmi
Volžská automobilka Lada (VAZ) predstavila na autosalóne v Moskve štúdiu SUV s názvom X-Ray.
pred 3 rokmi
Paríž, dvadsiate roky. Marguerite Dumont je bohatá žena, milovníčka hudby a opery.
pred 7 rokmi
Od apríla do júna a potom v septembri ponúkne Štátna opera vo Viedni vybrané operné a baletné predstavenia v priamom prenose pod holým nebom.
pred 11 rokmi
Kondičná kulturistika je nešportová forma kulturistiky, určená pre mužov, ženy a mládež, prihliadajúca k individuálnym odlišnostiam cvičiacich a využívajúca...
pred 6 rokmi
Veľmi záleží na tom, aký vzťah má divák k týmto kultovým postavičkám. Ak miluje komiksy, bude zrejme peniť. Ak však patrí do kategórie, ktorá zájde do kina iba preto, lebo Asterix a Obelix a nerieši nejaké predlohy, bude spokojný.
pred 4 rokmi
Legenda hororového žánru Sam Raimi prichádza s úplne novým spracovaním klasického príbehu o rodine, ktorej pokojný život sa obráti hore nohami, keď sa v ich dome začnú diať podivné veci.
pred 5 rokmi
Vianoce sa blížia šialenou rýchlosťou a v našich hlavách sa rodia myšlienky na tie strašidelné kilogramy.
pred 6 rokmi
Aj počas tohto leta sme sa sporadicky venovali niektorým skladbám, ktoré sa zrodili v lete a často kvôli letu. Svojim spôsobom ašpirovali na označenie Letný hit s dodatkom, že roku 2013.