Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. apríla 2021, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Letná škola úspechu: super spestrenie leta

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: redakcia, pridané: 20.07.2015

Občianske združenie ZADOBE organizuje 24.05.2015 na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela podujatie Letná škola úspechu.
Letná škola úspechu: super spestrenie leta
Zdroj obrázku: Internet
 

V rámci projektu Uvedomelá mládež organizácia ZADOBE spolu s Ekonomickou fakultou UMB a iPlatformou pripravili podujatie pre všetkých, ktorí sú si vedomí, že najlepšou investíciou je investícia do seba a chcú zvyšovať svoju hodnotu. Na podujatí sa predstaví 5 rečníkov, ktorí predstavia svoje overené tipy, ako si splniť svoje sny a byť úspešný.

Medzi rečníkmi sa predstavia nielen známe tváre z Banskej Bystrice a okolia, ale dokonca aj z televíznej obrazovky. Konkrétne to budú títo hostia a ich témy:

Michal Siklienka, záhradný architekt, známy z Telerána, povie o tom, ako rozbehnúť biznis a žiť svoj sen.
Patrik Zálešák, konateľ spoločnosti FINFIT má tému, ako rozumieť financiám.
Peter Čelko, podnikateľ v oblasti on-line marketing poradí, ako robiť marketing on-line.
Radoslav Hruška, podnikateľ a lektor, bude hovoriť, ako úspešne zvládať vzťahy (Muži verzus ženy).
Martin Hlinka, podnikavec, webpreneur, autor 4 e-kníh a jedného webu s myšlienkou, ako sa učiť v 21. storočí, o ktorej bude na podujatí rozprávať.

Podujatie bude mať podobu panelovej diskusie a paralelne prebiehajúcich workshopov s hosťami formou pikniku „na deke“ .Veď vzdelávanie môže byť aj zábava, obzvlášť, ak sa učíme od úspešných.

„Letná škola úspechu je ako hudobný festival, ale namiesto mixu hudby prináša skvelý kokteil vedomostí a skúseností z rôznych oblastí, ktoré sú dôležité pre šťastný a spokojný život“ uvádza Mária Svidroňová, výkonná riaditeľka občianskeho združenia ZADOBE.

Dávid, aktívny študent Ekonomickej fakulty UMB, zároveň dobrovoľník dopĺňa: „Letná škola úspechu je výborné podujatie, ktoré nám mladým počas leta ponúka zaujímavý program plný skvelých hostí, ktorí sa s nami podelia a svoje nemalé skúsenosti. Predovšetkým sa teším na Radoslava Hrušku, vždy veľmi pútavo rozpráva. Uvidíme, ako akcia dopadne, veríme, že sa jej zúčastní čo najviac ľudí. To by nás motivovalo k organizovaniu podobného podujatia aj v budúcnosti.“

Andrej Belák učiteľ : „Myslím, že Letná škola úspechu je výborný nápad, ako sa niečo priučiť aj počas leta veľmi príjemnou formou. Verím, že získam cenné informácie a skúsenosti, ktoré budem môcť využiť nielen v osobnom živote, ale budem môcť tieto rady poskytnúť aj v učiteľskej praxi.“ Okrem hosťujúcich rečníkov bude príjemnú letnú atmosféru dotvárať kapela a dúfajme, že aj pekné letné počasie. Za poskytnutie priestorov, ako aj celkového vybavenia a občerstvenia, patrí poďakovanie Ekonomickej fakulte UMB a spoločnosti iPlatforma.

Podujatie je súčasťou projektu Uvedomelá mládež, ktorého cieľom je okrem iného zvyšovať kompetencie mladých ľudí na zapájanie sa do aktívneho občianstva. Projekt bol podporený z Fondu pre mimovládne organizácie prostredníctvom programu Aktívne občianstvo a inklúzia. Program Aktívne občianstvo a inklúzia je spravovaný konzorciom – Nadácia Ekopolis, Nadácia SOCIA a Nadácia pre deti Slovenska.

Viac o organizácii ZADOBE
ZADOBE je občianske združenie, ktoré sa venuje práci s mládežou z hľadiska jej komplexného rozvoja a budovania zručností, hodnôt a vyváženého životného štýlu. Víziou združenia je vytvoriť sieť uvedomelých mladých ľudí, ktorí sa rozvíjajú a osobnostne rastú, ktorým nie je ľahostajné verejné dianie a ktorí vedú vyvážený pracovný a osobný život.

Svojimi aktivitami ZADOBE prispieva k dosiahnutiu úspechu a spokojnosti mladých ľudí. Aktivity sú organizované buď na vybraných základných a stredných školách, kde sú určené len daným žiakom a študentom, alebo na Ekonomickej fakulte UMB v Banskej Bystrici, kde sú otvorené širokej verejnosti. Od svojho vzniku v marci 2013 do júna 2015 zorganizovalo združenie takmer 40 otvorených podujatí na rôzne témy a 6 moderovaných diskusíí so zaujímavými osobnosťami.

Zdroj: ZADOBE, Mária Svidroňová, zadobe@zadobe.sk
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:


Dnes.Server.sk
Dnešné horúce témy »


Sústružením z dreva vyrábame bytové dekorácie. ...
Netradičné vychytávky za skvelé ceny a vo vynik...

590.00 € /mesiac
Na prenájom byt, 2 izby, rozloha 53 m2, novosta...
520.00 € /mesiac
Na prenájom byt, 1 izba, rozloha 51 m2
172 400.00 €
Na predaj byt, 2 izby, rozloha 64 m2

Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 8 rokmi
Začiatkom januára vydal David Bowie pri príležitosti svojich 66-narodenín prekvapivo a bez predchádzajúceho ohlásenia svoj nový singel Where Are We Now?
pred 10 rokmi
Historická dráma Kráľova reč (2010) bola jednoznačným víťazom 4. ročníka National Movie Awards, kde získala 3 ceny.
pred 9 rokmi
Pieseň Step by Step sa objaví na jej pripravovanom albume The Road to Machiavelli Valley, ktorý vyjde na jeseň
pred 8 rokmi
Prestížny odborný český časopis Stereo & Video ocenil tablet GoGEN 8200 titulom Výrobok roka Stereo & Video 2012/2013 v kategórií cenovo dostupných tabletov. Zoznámte sa s jeho prednosťami.
pred 9 rokmi
Združenie bude podporovať transparentnosť obecných samospráv a slobodnú výmenu názorov medzi občanmi ako hlavný nástroj pre dosiahnutie transparentnosti.
pred 10 rokmi
Jeden z najvýraznejších zjavov poslednej série Česko Slovenskej SuperStar sa vrátil na scénu.
pred 17 rokmi
Jednoznačne ako víno.
pred 8 rokmi
Dnes už legendárna nahrávka vznikala postupne 23 týždňov v britských štúdiách a v pôvodnej verzii priniesla neuveriteľných 18 skladieb.