Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. júna 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Knižnice budú súťažiť o 3 000 eur

Zdroj: SITA, redaktor: redakcia , pridané: 19.10.2012

Školské knižnice v pondelok 22. októbra zorganizujú akcie na tému Školské knižnice: Kľúč k minulosti, prítomnosti a budúcnosti.
Knižnice budú súťažiť o 3 000 eur
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Školské knižnice môžu už ôsmykrát súťažiť o najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice. Do súťaže sa môžu zapojiť, ak v pondelok 22. októbra zorganizujú zábavné podujatie na tému Školské knižnice: Kľúč k minulosti, prítomnosti a budúcnosti.

Akcia sa opäť koná pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc. Víťazným školským knižniciam venuje ministerstvo školstva 3 000 eur na nákup kníh podľa vlastného výberu.

Stručný popis už uskutočneného pondelkovej podujatia musia knižnice poslať najneskôr do 31. októbra na adresu Slovenskej pedagogickej knižnice, ktorá súťaž vyhlásila. Akcia má u žiakov podporiť dobrý a trvalý vzťah ku knihe, školskej knižnici a k čítaniu.

Odborná porota zložená zo zástupcov vyhlasovateľa súťaže, školského úradu a školských knižníc bude hodnotiť prihlásené akcie. Zhodnotia, či bolo podujatie knižnice v súlade s témou súťaže, originalitu a vtipnosť, ako aj úroveň popisu podujatia po formálnej stránke.

Výsledky súťaže budú zverejnené 30. novembra na webovej stránke Slovenskej pedagogickej knižnice, kde sú aj ďalšie informácie o súťaži.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 7 rokmi
Nie nebojte sa, to nie je rozkaz, ten výkričník v názve znamená, že je to pre vaše zdravie nevyhnutnosť.
pred 4 rokmi
Od piatka 15. augusta do nedele 17. augusta sa v priestoroch hotela Zochova chata i v jeho priľahlom areáli uskutoční prvý slovenský festival jogy s názvom Shantiloka Slovakia.
pred 5 rokmi
V sile je zdravie – na tom sa zhodli mnohí odborníci. Silné svaly sú pre zdravie človeka mimoriadne dôležité.
pred 7 rokmi
Bojové umenie je systém kodifikovaných cvičení a tradícií. Rozvíjajú telo, pracujú aj na našej psychike. Okrem fyzickej námahy nás učia aj vytrvalosti a sebaovládaniu.
pred 5 rokmi
Online testovanie potrvá od 20. mája do 20. júna na webstránke www.itfitness.sk.
pred 5 rokmi
Mark Webber nemal pre chybu softvéru k dispozícii telemetrické údaje a prvú polovicu pretekov v Melbourne ani systém na obnovenie kinetickej energie KERS
pred 8 rokmi
Bylinky, rastlinky..a ich využitie v kuchyni i medicíne..časť 2.
pred 15 rokmi
Luxusná limuzína BMW 740d, ktorú poháňa V8 turbodiesel, ponúka po technickej stránke to isté, čo benzínové verzie 735i/745i.