Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 17. augusta 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Knižnice budú súťažiť o 3 000 eur

Zdroj: SITA, redaktor: redakcia , pridané: 19.10.2012

Školské knižnice v pondelok 22. októbra zorganizujú akcie na tému Školské knižnice: Kľúč k minulosti, prítomnosti a budúcnosti.
Knižnice budú súťažiť o 3 000 eur
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Školské knižnice môžu už ôsmykrát súťažiť o najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice. Do súťaže sa môžu zapojiť, ak v pondelok 22. októbra zorganizujú zábavné podujatie na tému Školské knižnice: Kľúč k minulosti, prítomnosti a budúcnosti.

Akcia sa opäť koná pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc. Víťazným školským knižniciam venuje ministerstvo školstva 3 000 eur na nákup kníh podľa vlastného výberu.

Stručný popis už uskutočneného pondelkovej podujatia musia knižnice poslať najneskôr do 31. októbra na adresu Slovenskej pedagogickej knižnice, ktorá súťaž vyhlásila. Akcia má u žiakov podporiť dobrý a trvalý vzťah ku knihe, školskej knižnici a k čítaniu.

Odborná porota zložená zo zástupcov vyhlasovateľa súťaže, školského úradu a školských knižníc bude hodnotiť prihlásené akcie. Zhodnotia, či bolo podujatie knižnice v súlade s témou súťaže, originalitu a vtipnosť, ako aj úroveň popisu podujatia po formálnej stránke.

Výsledky súťaže budú zverejnené 30. novembra na webovej stránke Slovenskej pedagogickej knižnice, kde sú aj ďalšie informácie o súťaži.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 4 rokmi
Aby naše telo mohlo normálne fungovať, potrebuje mnoho dôležitých látok. Jednými z nich sú vitamíny. Potrebuje ich na tvorbu krvných teliesok, stavbu kostí, zubov, nechtov, na rast, rozmnožovanie, imunitný systém.
pred 8 rokmi
Najobľúbenejšou hračkou šesťročného Ondru je plyšový Kuky.
pred 7 rokmi
Vybrané šperky z obdobia secesie prináša vo svojej najnovšej výstave Leopoldovo múzeum. Výstava Lesk jednej epochy.
pred 5 rokmi
Limitované séria A8 L W12 s exkluzívnym interiérom
pred 7 rokmi
Dokonalý recept na život nemá nik, dobrou radou však môže prispieť každý. Tu je zopár z nich. Skúste ich dodržiavať a váš život sa zmení- samozrejme k lepšiemu.
pred 7 rokmi
Predaj Mazda RX-8 Spirit R, ako sa volá špeciálny model, začne 24. novembra a jeho produkcia je limitovaná na 1000 kusov (predbežne).
pred 10 rokmi
Skrátené svaly ťahajú šľachy a to najmä ich úpony.
pred 5 rokmi
Intímna dráma o zlomených medziľudských vzťahoch, odohrávajúca sa na opustenom ostrove.