Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. apríla 2021, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Keď voda útočí

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: Sandy, pridané: 19.06.2015

S vodou sa stretávame všade. Keď prší, keď tečie z vodovodného kútika,keď tečie zo sprchy, mláka na ulici, vo vodovodnom potrubí, v stenách. Jednoducho všade. Bez vody by sme nemohli existovať, pijeme ju dennodenne.
Keď voda útočí
Zdroj obrázku: Internet
 

Voda má aj svoje pozitíva a aj svoje negatíva. Pýtate sa aké negatíva môže mať tento zdroj nášho života? Zoberte si napríklad situáciu, keď sú povodne. Vtedy sa z vody stáva nezastaviteľný vodný živel, ktorý berie všetko raz za radom. Vtedy by ste vodu najradšej vôbec nevideli. Toľko pohromy ostane po nej.

Kohútiky

Vodovodné kohútiky, odbornejším názvom vodovodné batérie, máme v každej domácnosti. Už nežijeme v stredoveku, kde si ľudia naberali vodu zo studne do vedier a odtiaľ do krčahov, z ktorých potom pili. Dnes už máme vodovodné potrubia, cez ktoré tečie voda priamo k nám. Takže už žiadne naťahovanie sa s plnými vedrami, stačí otočiť pákou a voda tečie.   Moderné vodovodné batérie , či už vaňové, umývadlové a rôzne iné spolu s príslušenstvom nájdete v internetovom obchode hobbypredajna.sk.

Voda cez steny

Môže sa stať, že pri nepriaznivom počasí sa stane, že voda začne prenikať cez vonkajšie panelové steny. Čo myslíte, dá sa to tomu zamedziť? Dá sa vyhnúť každoročnému maľovaniu stien? Áno, dá sa. Skloňte hlavy a popremýšľajte nad   vonkajším zatepľovaním domu . Dom tak ostane chránený pred zatekaním a následnou tvorbou plesne. Úprava vonkajšej fasády je veľmi dôležitá. Chráni vás pred chladom, ale aj pred vlhkom. Zbohom voda a plesne!
Vonkajšie steny ste zabezpečili, ale čo ak útok vody hrozí aj z iných miest ?

,,Rozvoz vody po dome“

Čo ak sa k vám voda dostáva nielen cez kohútiky, ale aj cez rozvody? Havarijné stavy rozvodov v panelových domov sú alarmujúce. Nečistota, smrad a hlavne zatekanie nám spôsobujú nepríjemnosti. Preto, ak všetci nájomcovia máte našetrené peniaze, neváhajte a vrhnite sa do   výmeny rozvodov v bytových domoch . Nemusíte priamo vy, stačí sa len obrátiť na firmu PS Group, ktorá sa výmenou rozvodov zaoberá. Po ich zásahu sa životnosť vašich rozvodov predĺži o niekoľko desiatok rokov. Nemusíte sa obávať návalu vody cez steny.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 8 rokmi
Dobrodružstvo sleduje príbeh hlavnej postavy Bilba Bublíka, ktorý sa tak trochu proti svojej vôli vydáva na epickú výpravu, aby od obávaného draka Smauga znovu získal dávne Kráľovstvo trpaslíkov v Erebore.
pred 7 rokmi
Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na snímky Xaviera Dolana, Jeana-Luca Godarda či Richarda Linklatera.
pred 8 rokmi
Na zozname účinkujúcich 17. ročníka festivalu je už 24 interpretov, z toho 21 zo zahraničia.
pred 9 rokmi
Pacienti s rizikovými faktormi ako vysoký krvný tlak alebo cholesterol v krvi majú väčšiu šancu prežiť pobyt v nemocnici po infarkte ako tí, ktorí boli úplne zdraví.
pred 7 rokmi
Na skladbe aj klipe sa podieľali dídžeji Drozďo a Demex.
pred 9 rokmi
Dvojnásobný držiteľ Oscara dostane cenu za jeho "vynikajúcu prácu a režisérske schopnosti".
pred 9 rokmi
Pre zhoršujúcu sa srdcovú arytmiu podstúpil zákrok v súkromnej Americkej nemocnici v Neuilly-sur-Seine.
pred 9 rokmi
Tuningová spoločnosť Abt Sportsline GmbH z nemeckého Kemptenu pripravila individualizačný program pre Audi A6 Avant