Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 17. januára 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

KDH: Neinvestujú do bilbordov,robia permanentnú kampaň medzi rodinami

Zdroj: SITA, redaktor: Sandy, pridané: 31.07.2015

KDH cez víkend organizuje Deň rodiny na Šachtičkách
KDH: Neinvestujú do bilbordov,robia permanentnú kampaň medzi rodinami
Zdroj obrázku: Internet
 

Pod tradičným názvom Deň rodiny sa cez víkend na Šachtičkách pri Banskej Bystrici bude konať každoročné stretnutie členov a sympatizantov kresťanskodemokratickej politiky na Slovensku. Na stretnutie prídu poslanci za KDH z národnej, regionálnej a komunálnej úrovne. Cieľovou skupinou stretnutia sú najmä mládež, rodiny s deťmi a seniori. Nebude chýbať bohatý program, súťaže pre deti, ale aj dospelých. Podvečer vystúpi kapela Janais. „Kresťanskí demokrati nepodceňujú pravidelnú komunikáciu s členmi hnutia a sympatizantmi. Oni sú hlavnou a dlhodobou silou hnutia. Preto je aj aktivita ústredia, predsedníctva a poslancov sústredená v tomto čase na nich,“ povedal dnes pre agentúru SITA vedúci komunikácie KDH Darius Anton Hatok.

Deň rodiny KDH je aktivita, ktorá sa koná štvrtý rok na Šachtičkách nad Banskou Bystricou. „Priestor je v tom čase venovaný súťažiam, zábave, hudbe, tancu. Podvečerné koncerty, diskusie a samozrejme politické debaty sú už tradíciou celého podujatia. Akcia vrcholí nedeľňajšou svätou omšou,“ uviedol Hatok. Na akcii sa zúčastňujú stovky ľudí z celého Slovenska.

Tento rok je súčasťou Dňa rodiny KDH aj akcia Rodiny rodinám. Pôjde o zbierku vecí a drobností pre deti z detských domovov, ktoré sa rozhodli žiť život na vlastných nohách. „Financie, ale hlavne aktivitu a osobný čas venujeme ľuďom, našim členom a sympatizantom. Toto je podľa mňa najdôležitejšia predvolebná a permanentná kampaň. Robíme to, čo deklarujeme. Chránime rodiny, podporujeme ich a pracujeme pre nich. Neinvestujeme preto v tomto čase financie do bilbordov, či iných nosičov, ktoré sú neosobné,“ povedal Hatok, ktorý je aj šéfom volebného štábu KDH.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 5 rokmi
Liečiteľ rozvíja tému hľadania a spoznávania ľudských možností, boja proti predsudkom a stretu rôznych kultúr – aj vďaka nadčasovej téme je orientovaný na široké divácke spektrum.
pred 7 rokmi
Príbeh voľného pokračovania komédie Líbáš jako Bůh začína vo chvíli, keď staré manželské zväzky sú definitívnou minulosťou a Helena s Františkom sa pokúšajú začať nový, spoločný život.
pred 5 rokmi
Za malou slovnou hračkou sa ukrýva veľký hudobný zázrak. Ewa Farna nahrala svoj najlepší album. Pre Poliakov.
pred 8 rokmi
Na trojalbume, ktorý zostavila pre svojich poslucháčov sama speváčka, nájdete takmer sedemdesiat piesní, ktoré mapujú všetky obdobia Rottrovej kariéry...
pred 4 rokmi
Ste presvedčení, že existuje aj zmysluplnejšie trávenie vzácneho sviatočného času, než vyčkávanie na oblievačov a šibačov?
pred 5 rokmi
Voľné pokračovanie svetového bestselleru Percy Jackson!
pred 4 rokmi
Veľkolepý hudobný zážitok, akustický koncert úžasnej, u nás žiaľ stále dosť neobjavenej českej speváčky Anny K.
pred 12 rokmi
Spôsob a účinnosť saunovania je závislá predovšetkým od dodržiavania hlavných zásad saunovania.