Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 26. júna 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

KDH: Neinvestujú do bilbordov,robia permanentnú kampaň medzi rodinami

Zdroj: SITA, redaktor: Sandy, pridané: 31.07.2015

KDH cez víkend organizuje Deň rodiny na Šachtičkách
KDH: Neinvestujú do bilbordov,robia permanentnú kampaň medzi rodinami
Zdroj obrázku: Internet
 

Pod tradičným názvom Deň rodiny sa cez víkend na Šachtičkách pri Banskej Bystrici bude konať každoročné stretnutie členov a sympatizantov kresťanskodemokratickej politiky na Slovensku. Na stretnutie prídu poslanci za KDH z národnej, regionálnej a komunálnej úrovne. Cieľovou skupinou stretnutia sú najmä mládež, rodiny s deťmi a seniori. Nebude chýbať bohatý program, súťaže pre deti, ale aj dospelých. Podvečer vystúpi kapela Janais. „Kresťanskí demokrati nepodceňujú pravidelnú komunikáciu s členmi hnutia a sympatizantmi. Oni sú hlavnou a dlhodobou silou hnutia. Preto je aj aktivita ústredia, predsedníctva a poslancov sústredená v tomto čase na nich,“ povedal dnes pre agentúru SITA vedúci komunikácie KDH Darius Anton Hatok.

Deň rodiny KDH je aktivita, ktorá sa koná štvrtý rok na Šachtičkách nad Banskou Bystricou. „Priestor je v tom čase venovaný súťažiam, zábave, hudbe, tancu. Podvečerné koncerty, diskusie a samozrejme politické debaty sú už tradíciou celého podujatia. Akcia vrcholí nedeľňajšou svätou omšou,“ uviedol Hatok. Na akcii sa zúčastňujú stovky ľudí z celého Slovenska.

Tento rok je súčasťou Dňa rodiny KDH aj akcia Rodiny rodinám. Pôjde o zbierku vecí a drobností pre deti z detských domovov, ktoré sa rozhodli žiť život na vlastných nohách. „Financie, ale hlavne aktivitu a osobný čas venujeme ľuďom, našim členom a sympatizantom. Toto je podľa mňa najdôležitejšia predvolebná a permanentná kampaň. Robíme to, čo deklarujeme. Chránime rodiny, podporujeme ich a pracujeme pre nich. Neinvestujeme preto v tomto čase financie do bilbordov, či iných nosičov, ktoré sú neosobné,“ povedal Hatok, ktorý je aj šéfom volebného štábu KDH.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 8 rokmi
Slovenskí fanúšikovia Elvisa Presleyho si budú môcť v marci vychutnať šou Elvis Presley in concert, ktorá je venovaná tvorbe tohto legendárneho amerického speváka.
pred 15 rokmi
Prvé športy ako lov a beh vznikali z nutnosti prežiť.
pred 8 rokmi
Agora je významovo krásny a veľkolepý film, ktorý rozhodujúcim spôsobom poukazuje na to, že zo všetkého najviac trpela múdrosť zosobnená v samotnej pravde a dobre.
pred 8 rokmi
Komédia Crazy, Stupid Love vytŕča z šedého priemeru svojim dejom, príjemnou hudbou a taktiež skvelými hereckými výkonmi.
pred 7 rokmi
Kompilácia rarít, iných verzií hitov a nedostupných skladieb z repertoáru Ivety Bartošovej, vydaná ako digitálny album vydavateľstva Supraphon.
pred 7 rokmi
Vinou veľmi prísnych indikačných obmedzení sa k pacientom lieky dostávajú neskoro, keď je už účinnosť tejto terapie omnoho nižšia.
pred 5 rokmi
Podľa štatistík Svetovej zdravotníckej organizácie pripadá na 1 000 až 1 100 živonarodených detí na celom svete jedno narodené dieťa s Downovým syndrómom.
pred 5 rokmi
Pred Vianocami sa pozrieme na tituly, ktoré netreba prehliadnuť, pretože by mohli byť ideálnym vianočným darčekom.