Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 24. marca 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

KDH: Neinvestujú do bilbordov,robia permanentnú kampaň medzi rodinami

Zdroj: SITA, redaktor: Sandy, pridané: 31.07.2015

KDH cez víkend organizuje Deň rodiny na Šachtičkách
KDH: Neinvestujú do bilbordov,robia permanentnú kampaň medzi rodinami
Zdroj obrázku: Internet
 

Pod tradičným názvom Deň rodiny sa cez víkend na Šachtičkách pri Banskej Bystrici bude konať každoročné stretnutie členov a sympatizantov kresťanskodemokratickej politiky na Slovensku. Na stretnutie prídu poslanci za KDH z národnej, regionálnej a komunálnej úrovne. Cieľovou skupinou stretnutia sú najmä mládež, rodiny s deťmi a seniori. Nebude chýbať bohatý program, súťaže pre deti, ale aj dospelých. Podvečer vystúpi kapela Janais. „Kresťanskí demokrati nepodceňujú pravidelnú komunikáciu s členmi hnutia a sympatizantmi. Oni sú hlavnou a dlhodobou silou hnutia. Preto je aj aktivita ústredia, predsedníctva a poslancov sústredená v tomto čase na nich,“ povedal dnes pre agentúru SITA vedúci komunikácie KDH Darius Anton Hatok.

Deň rodiny KDH je aktivita, ktorá sa koná štvrtý rok na Šachtičkách nad Banskou Bystricou. „Priestor je v tom čase venovaný súťažiam, zábave, hudbe, tancu. Podvečerné koncerty, diskusie a samozrejme politické debaty sú už tradíciou celého podujatia. Akcia vrcholí nedeľňajšou svätou omšou,“ uviedol Hatok. Na akcii sa zúčastňujú stovky ľudí z celého Slovenska.

Tento rok je súčasťou Dňa rodiny KDH aj akcia Rodiny rodinám. Pôjde o zbierku vecí a drobností pre deti z detských domovov, ktoré sa rozhodli žiť život na vlastných nohách. „Financie, ale hlavne aktivitu a osobný čas venujeme ľuďom, našim členom a sympatizantom. Toto je podľa mňa najdôležitejšia predvolebná a permanentná kampaň. Robíme to, čo deklarujeme. Chránime rodiny, podporujeme ich a pracujeme pre nich. Neinvestujeme preto v tomto čase financie do bilbordov, či iných nosičov, ktoré sú neosobné,“ povedal Hatok, ktorý je aj šéfom volebného štábu KDH.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 7 rokmi
Billy Talbot, Ralph Molina, Poncho Sampredo a Neil Young sa rozhodli začiatok leta oživiť klasickým americkým folkom.
pred 4 rokmi
Režisér George Miller, zakladateľ postapokalyptického žánru a duchovný otec legendárnej série Mad Max, sa v ďalšom prokračovaní nazvanom Mad Max: Zbesilá cesta vracia do života cestného bojovníka Maxa Rockatanskyho.
pred 5 rokmi
Maximálne ceny roamingových hovorov v zahraničí klesnú od júla o päť centov za minútu, za každú SMS správu ušetria používatelia dva centy.
pred 7 rokmi
Veľký pôžitok z jazdy za malú cenu
pred 8 rokmi
Boom SUV ešte stále neprešiel, no kým donedávna sa pozeralo hlavne na veľkosť a imidž, dnes medzi priority patrí už aj hospodárnosť.
pred 5 rokmi
Video ku skladbe Láska - Nenávisť bude vraj poriadne pikantné a bude sa odlišovať od tých, ktoré nakrútili doteraz.
pred 6 rokmi
Palachova smrť tu predstavuje len akýsi vstupný odrazový motív, s ktorým budú úzko súvisieť ostatné udalosti vytvárajúce základnú os dramatického príbehu s univerzálnym posolstvom.
pred 5 rokmi
Firma Volkswagen už totiž smeruje k dosiahnutiu dlhodobého cieľa v oblasti predaja svojich automobilov.