Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 26. mája 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Hlina organizuje protest proti úžere s politickým krytím

Zdroj: SITA, redaktor: redakcia , pridané: 30.04.2013

Parlament a vláda našej krajiny vydali svojich občanov do rúk úžerníkov, tvrdí nezaradený poslanec Alojz Hlina.
Hlina organizuje protest proti úžere s politickým krytím
Zdroj obrázku: SITA
 

Nezaradený poslanec NR SR Alojz Hlina sa rozhodol protestovať proti úžerníkom. Organizuje podujatie s názvom Protest proti úžerníkom pod ochranou štátu, ktoré sa uskutoční v stredu 1. mája o 17:00 na Námestí SNP v Bratislave.

Hlina kritizuje "rôzne pochybné spoločnosti, v určitých prípadoch s vysokým politickým krytím... ktoré ľuďom v zlej sociálnej situácii požičiavajú peniaze za úžernícky úrok".

Vláda a parlament majú podľa poslanca riešenie v rukách. "Dokedy sa chcú len prizerať? To sú naozaj tí ľudia takí krutí, že kvôli prospechu niekoľkých firiem, prospechu ich straníckych kolegov nechajú ľudí tak trpieť?" pýta sa Hlina. Už v minulosti neochránili svojich občanov, keď ich cez reklamu zákerne manipulovali rôzne nebankovky, dáva súčasný stav do súvislosti s nebankovými subjektmi Hlina.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Ľudia pozrite si zonam ŠTB ákov - nájdete tam známe mená aj lekárov, kňazov a súčasných politikov:http://www.szcpv.org/04/sr5.html

 

Diskusné príspevky (6)

Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=5ckAocEhJ8Y
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
zase je ú : https://www.youtube.com/watch?v=lQxLmJltjqo
Fotografia
Anonym
pred 6 rokmi
Parlament a vláda našej krajiny vydali svojich občanov do rúk úžerníkov, tvrdí nezaradený poslanec Alojz Hlina. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/spravy-z-domova/hlina-organizuje-protest-proti-uzere-s-politickym-/

A patria tam všetci tí ktorí, sa podieľali na rozkrádani - privatizácii štátu - od roku 1989 až dodnes - vlastne sú to bývalí komunisti a teraz ich deti a príbuzný. S požehnaním ktorých sa konal prevrat / akože - očistom že študenti - na nich sa to len zviezlo - keby súdruhovia nechceli krádnúť tak ako na západe - tak ten režim by nepadol/. Komáči zistili, že to čo sa krvopotne vybudovalo za malé mzdy za 40 rokv - to rýchlo rozkradli za pár dní, položili s pomocou zlodejov zo západu - vyspelý - sebestačný štát na kolená - kde sa už ani naše zemiaky nedospestujú. S potravinovo sebestačného štátu sa stala hladová dolina odkázaná na potravinovú pomoc z únie /múka, cestoviny/ - jednoducho hanba ľuďom ktorí to dovolili. A teraz sú z nich kostolný judáši sediaci v prvých laviciah v kostoloch a modlia sa ako farizeji. Je dosť súdruhov ktorí sa za komunizmu hanbili chodiť do kostolov - aby neprišli o výhody / štúdium detí na univerzitách, práca atď./ Poi roku 89 zrazu ako huby po daždi húfne navštetevujú chrámy - lebo je to "in"" a novodobí súdruhovia - podnikatelia - si myslia že si kúpia za peniaze večný život. A to nevravím o lichvároch - bankároch - kde ke´d si chudák požičia 1000 eur - aby neskapal - tak vráti bankárom 2000 eur - jednoducho hanba im večná. Následne sa takíto ľudia preháňajú na drahých autách , stavajú si gýčovité luxusné sídla a následne sa nám chudákom smejú do ksichtu - a ešte sa večer na nich dívame v TV - akí majú ťažký život a televízie z nich robia celebrity. Ešte ma napáda jedna veta od F. Castra - Kto ide proti chudobe - ide proti Kristovi ! BEDA bohatým, lebo sa stanú žobrákmi. BEDA mocným , lebo spoznajú svoju malosť a bezmocnosť.
Fotografia
Anonym
pred 6 rokmi
Ľudia investujúci do nebankoviek - mali zaslepené oči chamtivosťou a v honbe sa mamonou sa dali nachytať - 40% výnos - tak tomu môžu veriť len zaslepnci a ľudia ktorým je až príliš dobre a stali otrokom mamony. Ale to by mohli všetci ľudia - ktorí prišli v hazarde a stávkach o peniaze teraz žiadať štát a jeho občanov aby im vrátili peniaze. Na druhej strane - ako mohli dovoliť nebankovým subjektom dovoliť podvodne podnikať. Ale tie firmy vedeli že tu na slovensku žije dosť bohatých hlupákov a využili ich neprezieravosť a chamtivosť. Hold - niektorým ľuďom je tu na slovensku až príliš dobre a chceli mať viac - tak prišli aj o to čo mali. Hodne ľudí je tu stále naivných a nepoučiteľných. Ale čo treba jednoznačne na celom svete spraviť - vyhnať všetkých podvodníkov a spraviť s nimi to čo robil s nepriateľmi Vlad Tepeš - drakula...
Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 3 rokmi
Agatha Christie vytvorila dve výrazné detektívne postavy. Okrem Hercula Poirota aj slečnu Marplovou, ktorá si získala srdcia všetkých generácií milovníkov dobrej detektívky.
pred 5 rokmi
Čoskoro sa ukáže, že v Prahe je našťastie okrem Pražského Jezuliatka i mnoho ďalších bytostí, ktoré sú schopné konať zázraky.
pred 8 rokmi
Reuma trápi nielen staršiu vekovú kategóriu, ale čoraz častejšie aj mladšie ročníky.
pred 7 rokmi
Album Lampa vyšiel v roku 1990, neuveriteľných 21 rokov potom, čo Kubišová vydala jedinečný a nesmrteľný album Songy a balady.
pred 8 rokmi
Milujem, keď sa hudobný svet vie spojiť dohromady a odrazu sú fuč všetky hranice. Akoby neexistovali zmluvy a vydavateľstvá, ktoré zastrešujú svoje hviezdy.
pred 7 rokmi
Americká heavy-metalová skupina Metallica uvedie do kín film v 3D formáte. Snímka, ktorá je stále zahalená rúškom tajomstva, bude mať premiéru v roku 2013.
pred 4 rokmi
Druhý celovečerný film talentovanej talianskej režisérky, ktorá vyštudovala filozofiu mal svetovú premiéru v Cannes a veľký ohlas zaznamenal aj na karlovarskom festivale.
pred 8 rokmi
Objavte slobodu a pohodlie bezdrôtového prenosu pomocou rozhrania Bluetooth v nových tenkých a štýlových modeloch Walkman série NWZ-S760.