Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. septembra 2020, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Fakultná nemocnica Trnava otvorí rehabilitačné oddelenie

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: Monika, pridané: 13.10.2015

Vedenie Fakultnej nemocncie Trnava v týchto dňoch schválilo prípravné práce a následné otvorenie lôžkového rehabilitačného oddelenia.
Fakultná nemocnica Trnava otvorí rehabilitačné oddelenie
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Momentálne musia pacienti navštevovať rehabilitačné pracoviská v iných mestách, čo je z pohľadu pacientov nekomfortné a z pohľadu vedenia nemocnice nekoncepčné riešenie.

„Uvedomujeme si, že pacienti musia za rehabilitáciami vycestovať do iných miest, preto chceme napraviť nekoncepčný krok zrušenia oddelenia a pacientom priniesť kvalitné lôžkové rehabilitačné oddelenie, ktoré bude zodpovedať kvalitatívnej úrovni, aká sa očakáva od veľkej fakultnej nemocnice,“ zhodnotil riaditeľ Fakultnej nemocnice Trnava Martin Neštický. „Kontinuitu liečby chceme zachovať najmä u pacientov, ktorým zachránime život alebo zdravie na našej Traumatologicko-ortopedickej klinike alebo Neurologickom oddelení. Oddelenie bude ale pripravené hospitalizovať aj pacientov z iných odborov a spádových oblastí. Pôjde o ďalšie významné zvýšenie kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti,“ uzavrel Neštický.

Lôžkové rehabilitačné oddelenie by malo byť otvorené v prvej polovici roka 2016.

Kontakt
Mgr. Matúš Stračiak, PhD.
hovorca
Fakultná nemocnica Trnava
mobil: 0908 696 641
e-mail: matus.straciak@fntt.sk
web: www.fntt.sk
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 8 rokmi
Uvedenie mobilných platieb do prevádzky si vyžaduje spoluprácu viacerých zainteresovaných strán. Do hry v tomto prípade vstupujú banky, mobilní operátori, výrobcovia mobilných telefónov a operačných systémov.
pred 8 rokmi
Po albumoch Jiřiny Fikejzovej a Zdeňka Borovce predstavuje autorská edícia České zlato populárnej hudby ďalšiu výraznú textársku osobnosť tohtoročného sedemdesiatnika Eduarda Krečmara.
pred 12 rokmi
Spomínate si ešte na Arasha, ktorý nakrúcal video na železničnej stanici v Poprade a v okolí tohto mesta.
pred 11 rokmi
Byť vegetariánom je rozhodnutie.
pred 6 rokmi
Ani koncom roka megaúspešná skupina z českých Úval nespomaľuje tempo – skôr naopak...
pred 7 rokmi
Cez internet nakupuje s mobilom 10 % opýtaných
pred 10 rokmi
I napriek tomu, že melóny pochádzajú pôvodne zo stepí Afriky, kde rastú voľne, dnes sa vodové melóny pestujú po celom svete.
pred 9 rokmi
Nalaďme sa nezvyčajne na duchovnú nôtu! Myslím, že meno Rubik ešte u nás nie je príliš známe, avšak v susednom Poľsku je to ikona.