Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. januára 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Bločková lotéria štartuje od začiatku septembra

Zdroj: SITA, redaktor: redakcia , pridané: 27.08.2013

Bločková lotéria by mala mesačne stáť 40 tisíc eur na peňažných výhrach a 80 tisíc na vecných výhrach, pričom náklady na vecné výhry nebude znášať štát, ale partneri lotérie.
Bločková lotéria štartuje od začiatku septembra
Zdroj obrázku: Internet
 

Národná bločková lotéria, ktorá má byť jedným z nástrojov Ministerstva financií SR v boji proti daňovým únikom, oficiálne odštartuje 1. septembra tohto roku.

Rezort financií chce prostredníctvom tejto novinky odhaliť podnikateľov, ktorí podvádzajú pri vystavovaní dokladov z elektronickej registračnej pokladnice. "Bločkovú lotériu vnímame ako šancu, ktorá umožní namiesto represie prinášať osvetu. Platenie, respektíve neplatenie daní, je odrazom morálky celej spoločnosti a preto národná bločková lotéria ma obrovský edukačný potenciál," uviedol dnes na tlačovej konferencii minister financií Peter Kažimír.

Do lotérie sa bude môcť zapojiť podľa Kažimíra každý, kto si zaregistruje akýkoľvek pokladničný bloček vydaný registračnou pokladňou od 1. septembra. Od 16. septembra bude možné bločky registrovať priamo do lotérie. "Tridsiateho septembra prebehne prvé žrebovanie, 2. októbra budú známi prví výhercovia," oznámil generálny riaditeľ Tiposu Ladislav Kriška. Pripomenul, že blok registrovaný do lotérie nesmie byť starší ako dva mesiace, pričom jeho hodnota musí byť minimálne jedno euro.

Podľa Krišku bude päť možností, ako sa registrovať do bločkovej lotérie, pričom tri z nich budú bezplatné. Bezplatnými možnosťami budú internetová stránka lotérie, aplikácie na mobilné telefóny a takisto možnosť zaregistrovať doklad prostredníctvom partnerských predajných sietí. Platenou možnosťou má byť zaslanie SMS správy, ktoré bude spoplatnené sumou 12 centov. Poslednou možnosťou má byť registrácia bločku na zbernom mieste spoločnosti Tipos, pričom súťažiaci za túto možnosť zaplatí 20 centov. "Zberné miesta spoločnosti Tipos sú tretie osoby a 20 centov je suma, ktorá je oprávnenou nákladovou položkou tretích osôb," uviedol Kriška.

Podľa Krišku by mala lotéria prebiehať v dvoch kolách, ktoré Tipos nazval prvá šanca a druhá šanca. Prvá šanca by mala byť raz za 14 dní a výhry by mali byť peňažné. Prvou cenou by podľa Krišku malo byť 10 tis. eur, pričom ostatných deväť výhercov by si malo rozdeliť ďalších 10 tis. eur. V druhej šanci raz za 28 dní by výhrou malo byť osem áut v hodnote 10 tis. eur. "Snažili sme sa to urobiť plošne v rámci celej krajiny, aby sme dokázali z každého samosprávneho kraja vyžrebovať jedno číslo," uviedol Kriška.

Mesačné náklady na bločkovú lotériu by podľa Krišku mali byť 40 tisíc v prvej šanci a 80 tisíc v druhej šanci. Spoločnosť Tipos podľa Krišku zohnala pre vecné výhry v druhej šanci partnerov a preto tieto náklady nebude znášať štát.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Jess Tanka
pred 2 mesiacmi
Bločková lotéria by mala mesačne stáť 40 tisíc eur na peňažných výhrach a 80 tisíc na vecných výhrach, pričom náklady na vecné výhry nebude znášať štát, ale partneri lotérie. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/spravy-z-domova/blockova-loteria-startuje-od-zaciatku-septembra/

Aký krásny moment! Vyhral som viac ako 100 miliónov dolárov na Mega miliónoch lotérie. Chcem využit túto príležitost ocenit marvelspelltemple @ gmail. com pre kúzlo lotérie dobre urobil. Hrám loterie roky a nikdy som vyhral velký a potrebujem pomoc pri získavaní tejto mega-miliónovej lotérie. Secrets winning lottery VY TUBE tam som videl tolko komentárov o marvelspelltemple @ gmail. ako ludia mali štastie a vyhrali obrovskú sumu v loterii. Obrátil som sa aj na Dr Muna a povedal mu, co som v lotérii tak velmi potreboval, odovzdal mi vela štastia a poslal mi vítazné císla pre lotériu, aj ked to ma stálo urcitú sumu dolárov, aby toto kúzlo urobilo a ja som vyhral $ 100 miliónov dolárov v mega miliónoch lotérie. Som štastný a navždy v dlhu tomuto mužovi, len v prípade, že ste tam, ktorí potrebujú pomoc, aby získali obrovské množstvo, môžete sa poradit. Dr Muna bude rád pomôct rovnako ako mi pomohol. Vždy by som dokázal dobrú prácu doktora Muna vo svete a ludom okolo mna. Môžete byt dalšou osobou

 

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 4 rokmi
Britský spevák vydá 24. novembra nový album Never Been Better.
pred 5 rokmi
V novembri 1963, počas svojej kampane za znovuzvolenie, sa JFK stáva obeťou streľby a Amerika je v šoku. Kým Jackie a národ smútia, začína sa hon na páchateľov...
pred 10 rokmi
Rovnako ako sa učíme v škole písať, čítať, počítať, v zamestnaní pracovať s rôznymi pracovnými pomôckami,...
pred 7 rokmi
Americká technologická spoločnosť tvrdí, že Samsung svojou produktovou líniou Galaxy "otrocky" kopíruje jeho inteligentné telefóny iPhone a tablety iPad
pred 5 rokmi
Americká spoločnosť LiveRail sa zaoberá videoreklamou. Finančné podmienky transakcie nie sú známe.
pred 6 rokmi
Back2Love má meno, ktoré je v house music známe aj mimo hraníc Slovenska.
pred rokom a pol
Cigánski Diabli na Vianoce
pred 7 rokmi
Skupina No Name prichádza s novým singlom.