Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 23. júla 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Bločková lotéria štartuje od začiatku septembra

Zdroj: SITA, redaktor: redakcia , pridané: 27.08.2013

Bločková lotéria by mala mesačne stáť 40 tisíc eur na peňažných výhrach a 80 tisíc na vecných výhrach, pričom náklady na vecné výhry nebude znášať štát, ale partneri lotérie.
Bločková lotéria štartuje od začiatku septembra
Zdroj obrázku: Internet
 

Národná bločková lotéria, ktorá má byť jedným z nástrojov Ministerstva financií SR v boji proti daňovým únikom, oficiálne odštartuje 1. septembra tohto roku.

Rezort financií chce prostredníctvom tejto novinky odhaliť podnikateľov, ktorí podvádzajú pri vystavovaní dokladov z elektronickej registračnej pokladnice. "Bločkovú lotériu vnímame ako šancu, ktorá umožní namiesto represie prinášať osvetu. Platenie, respektíve neplatenie daní, je odrazom morálky celej spoločnosti a preto národná bločková lotéria ma obrovský edukačný potenciál," uviedol dnes na tlačovej konferencii minister financií Peter Kažimír.

Do lotérie sa bude môcť zapojiť podľa Kažimíra každý, kto si zaregistruje akýkoľvek pokladničný bloček vydaný registračnou pokladňou od 1. septembra. Od 16. septembra bude možné bločky registrovať priamo do lotérie. "Tridsiateho septembra prebehne prvé žrebovanie, 2. októbra budú známi prví výhercovia," oznámil generálny riaditeľ Tiposu Ladislav Kriška. Pripomenul, že blok registrovaný do lotérie nesmie byť starší ako dva mesiace, pričom jeho hodnota musí byť minimálne jedno euro.

Podľa Krišku bude päť možností, ako sa registrovať do bločkovej lotérie, pričom tri z nich budú bezplatné. Bezplatnými možnosťami budú internetová stránka lotérie, aplikácie na mobilné telefóny a takisto možnosť zaregistrovať doklad prostredníctvom partnerských predajných sietí. Platenou možnosťou má byť zaslanie SMS správy, ktoré bude spoplatnené sumou 12 centov. Poslednou možnosťou má byť registrácia bločku na zbernom mieste spoločnosti Tipos, pričom súťažiaci za túto možnosť zaplatí 20 centov. "Zberné miesta spoločnosti Tipos sú tretie osoby a 20 centov je suma, ktorá je oprávnenou nákladovou položkou tretích osôb," uviedol Kriška.

Podľa Krišku by mala lotéria prebiehať v dvoch kolách, ktoré Tipos nazval prvá šanca a druhá šanca. Prvá šanca by mala byť raz za 14 dní a výhry by mali byť peňažné. Prvou cenou by podľa Krišku malo byť 10 tis. eur, pričom ostatných deväť výhercov by si malo rozdeliť ďalších 10 tis. eur. V druhej šanci raz za 28 dní by výhrou malo byť osem áut v hodnote 10 tis. eur. "Snažili sme sa to urobiť plošne v rámci celej krajiny, aby sme dokázali z každého samosprávneho kraja vyžrebovať jedno číslo," uviedol Kriška.

Mesačné náklady na bločkovú lotériu by podľa Krišku mali byť 40 tisíc v prvej šanci a 80 tisíc v druhej šanci. Spoločnosť Tipos podľa Krišku zohnala pre vecné výhry v druhej šanci partnerov a preto tieto náklady nebude znášať štát.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Jess Tanka
pred rokom
Bločková lotéria by mala mesačne stáť 40 tisíc eur na peňažných výhrach a 80 tisíc na vecných výhrach, pričom náklady na vecné výhry nebude znášať štát, ale partneri lotérie. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/spravy-z-domova/blockova-loteria-startuje-od-zaciatku-septembra/

Aký krásny moment! Vyhral som viac ako 100 miliónov dolárov na Mega miliónoch lotérie. Chcem využit túto príležitost ocenit marvelspelltemple @ gmail. com pre kúzlo lotérie dobre urobil. Hrám loterie roky a nikdy som vyhral velký a potrebujem pomoc pri získavaní tejto mega-miliónovej lotérie. Secrets winning lottery VY TUBE tam som videl tolko komentárov o marvelspelltemple @ gmail. ako ludia mali štastie a vyhrali obrovskú sumu v loterii. Obrátil som sa aj na Dr Muna a povedal mu, co som v lotérii tak velmi potreboval, odovzdal mi vela štastia a poslal mi vítazné císla pre lotériu, aj ked to ma stálo urcitú sumu dolárov, aby toto kúzlo urobilo a ja som vyhral $ 100 miliónov dolárov v mega miliónoch lotérie. Som štastný a navždy v dlhu tomuto mužovi, len v prípade, že ste tam, ktorí potrebujú pomoc, aby získali obrovské množstvo, môžete sa poradit. Dr Muna bude rád pomôct rovnako ako mi pomohol. Vždy by som dokázal dobrú prácu doktora Muna vo svete a ludom okolo mna. Môžete byt dalšou osobou

 

Diskusné príspevky (1)

Fotografia
Anonym
pred rokom
No matter how old you are, family history is important. While you might not think so at the time, as you get older there will be things you and your grandchildren will want to know. Most of us don't realize it until the older generations are gone and you can't replace first hand comments. Don't just put in about the good times, add in the harder times and how you overcame those trials. Another thing to remember is what caused the deaths of those you loved. There are many things that have been found to continue into future generations that knowing it runs in the family can be helped with now or possible in the future. prevention starts with knowing where to start. I wish someone had taken the time to write these things down for mew to be able to go back to. My Grandmother and my mother told us many stories of what things happened in their lives and about the people in their lives. I now wish someone had written those things down since both have passed now. But I never thought at that busy point in my life that I would one day want to remember all those things. So much family history is lost when the older generations are gone. Please pass it on to your family while you can. You can even just do it digitally so it can be accessed by family later on.Family pictures are something to cherish also. Just be sure to write down who is pictured in them, where they are taken and when. I have found family pictures that no one now even knows who is in them. AKHERETEMPLE@gmail.com or call/whatsapp:+2349057261346
Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 6 rokmi
Okrem nárazového pitia, ktoré sa týka aj spomínaných firemných večierkov, je škodlivé aj umiernené popíjanie, čo znamená priemerne jedna dávka alkoholu denne.
pred 4 rokmi
Určite všetci poznáme výraz : „Stuhla mu krv v žilách“.
pred 7 rokmi
Porsche 911 GT3 je nielen prvým pretekárskym automobilom, ktorý sa objavil už v poradí 7. generácii typu 911 (991).
pred 16 rokmi
Macy Gray objavila svoje umelecké meno údajne na poštovej schránke pri bicyklovaní.
pred 10 rokmi
Pripite si pohárom zeleninovej šťavy a známa formulka „Na zdravie“ bude skutočne pravdivá.
pred 6 rokmi
Skupina NICKELBACK vydáva album najväčších hitov. Album sa volá jednoducho The Best Of Nickelback vol. 1 a vyšiel 5.11.2013.
pred 6 rokmi
Nová kniha Na sociálnej sieti je o známostiach a láskach na internete z pera lektorky a koučky pre osobnostný rozvoj Evy Martinovičovej.
pred 8 rokmi
Auto je vybavené turbohriadeľovým motorom Boeing s výkonom 365 konských síl či zabudovaným iPadom s 3G. Jazdí na letecký benzín, kerozín aj motorovú naftu.