Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 18. júna 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Zmluvy, bez ktorých sa podnikateľ nezaobíde

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: Sandy, pridané: 29.03.2016

zmluvy
Zmluvy, bez ktorých sa podnikateľ nezaobíde
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Podnikáte nejaký ten čas? Nemáte už prehľad v potrebných zmluvách a chcete ho získať? Skúste si uľahčiť vytváranie zmlúv a stavte na presnosť webovej stránky elegaldocs.sk, ktorá pre všetkých podnikateľov/ živnostníkov alebo aj pre fyzické osoby poskytuje vzory zmlúv. Načo zbytočne študovať a zabíjať čas tvorením zmlúv, keď existuje možnosť ako ich získať rýchlo a jednoducho?

Bez ktorých zmlúv sa podnikateľ nezaobíde? Povieme si.

Kúpna zmluva


Každý podnikateľ sa nezaobíde bez kúpnej zmluvy. Potrebujete niečo predať a nemáte ani šajnu ako vytvoriť kompletnú kúpnu zmluvu? Nič to. Elegaldocs vám za pár eur poskytne
presný vzor kúpnej zmluvy . Nemusíte sa báť, že kúpna zmluva nebude kompletná a tým pádom bude neplatná. Stavte na spoľahlivo vytvorenú kúpnu zmluvu. Predajte to čo chcete a majte istotu, že vás nenapadne právnik. Istota je guľomet. Skúste trafiť priamo do čierneho! Kúpte si vzor kúpnej zmluvy na spomínanej webovej stránke.

Nájomná zmluva


Ak chcete ako podnikateľ prenajímať priestory, ktoré vlastníte a nevyužívate, mali by ste mať
správny vzor nájomnej zmluvy . Nenechajte sa oklamať inými internetovými stránkami. Na internete existuje množstvo vzorov nájomných zmlúv, ktoré nie sú správne. Predíďte tomu, aby ste museli opäť vypracovávať nájomnú zmluvu. Kúpte si ju od elegaldocs.sk. Prenajímajte priestory a zarábajte. Všetko docielite vďaka dobre vypracovanej nájomnej zmluve. Okrem kúpy vzoru si budete môcť pozrieť aj návod, ako túto zmluvu vypracovať. Výhodné, nemyslíte?

Školenie BOZP od HasPO


Výhodné pre vás budú aj služby spoločnosti HasPo. Práve táto spoločnosť vám ako podnikateľovi môže zabezpečiť školenie o bezpečnosti. Takzvané BOZP bude jednoznačne potrebné a neodporúča sa ho obísť. Ak chcete myslieť na bezpečnosť svojich zamestnancov, tak je viac než isté, že aj vy sa rozhodnete pre spoluprácu s HasPo a necháte si pripraviť užitočné školenie BOZP .
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 8 rokmi
Trpíte stratou motivácie a nechuťou pracovať? Tento proces sa v odbornej literatúre nazýva Burn out syndrom a vznikol v 70. a 80. rokoch. Prinášame vám rady, ako sa s ním popasovať...
pred 5 rokmi
Uplatnením nového zákona o dani z motorových vozidiel sa podľa autodopravcov poškodí podnikateľské prostredie na Slovensku.
pred 6 rokmi
Tradičné podujatie bude vo štvrtok a piatok na viacerých miestach v centre mesta
pred 6 rokmi
Optimalizovaný motor v kombinácii s kompletnou technickou prestavbou umožňuje vozidlu za 3,9 sekundy zrýchliť z pokoja na rýchlosť 100 km/h.
pred 8 rokmi
Honda oznámila plán vybudovať solárnu vodíkovú stanicu v areáli úradu prefektúry Saitama.
pred 4 rokmi
Intelektuáli môžu prasknúť od nenávisti k tomuto filmu. Dlho mi však nič tak nespríjemnilo piatkový večer po sfušovanom týždni, ako Krobotov režisérsky debut.
pred 7 rokmi
Nasilu vymyslený projekt, ktorý podľa môjho názoru nie je ani domyslený.
pred 11 rokmi
Retro je späť. A veľmi úspešne.