Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 18. októbra 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Zmluvy, bez ktorých sa podnikateľ nezaobíde

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: Sandy, pridané: 29.03.2016

zmluvy
Zmluvy, bez ktorých sa podnikateľ nezaobíde
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Podnikáte nejaký ten čas? Nemáte už prehľad v potrebných zmluvách a chcete ho získať? Skúste si uľahčiť vytváranie zmlúv a stavte na presnosť webovej stránky elegaldocs.sk, ktorá pre všetkých podnikateľov/ živnostníkov alebo aj pre fyzické osoby poskytuje vzory zmlúv. Načo zbytočne študovať a zabíjať čas tvorením zmlúv, keď existuje možnosť ako ich získať rýchlo a jednoducho?

Bez ktorých zmlúv sa podnikateľ nezaobíde? Povieme si.

Kúpna zmluva


Každý podnikateľ sa nezaobíde bez kúpnej zmluvy. Potrebujete niečo predať a nemáte ani šajnu ako vytvoriť kompletnú kúpnu zmluvu? Nič to. Elegaldocs vám za pár eur poskytne
presný vzor kúpnej zmluvy . Nemusíte sa báť, že kúpna zmluva nebude kompletná a tým pádom bude neplatná. Stavte na spoľahlivo vytvorenú kúpnu zmluvu. Predajte to čo chcete a majte istotu, že vás nenapadne právnik. Istota je guľomet. Skúste trafiť priamo do čierneho! Kúpte si vzor kúpnej zmluvy na spomínanej webovej stránke.

Nájomná zmluva


Ak chcete ako podnikateľ prenajímať priestory, ktoré vlastníte a nevyužívate, mali by ste mať
správny vzor nájomnej zmluvy . Nenechajte sa oklamať inými internetovými stránkami. Na internete existuje množstvo vzorov nájomných zmlúv, ktoré nie sú správne. Predíďte tomu, aby ste museli opäť vypracovávať nájomnú zmluvu. Kúpte si ju od elegaldocs.sk. Prenajímajte priestory a zarábajte. Všetko docielite vďaka dobre vypracovanej nájomnej zmluve. Okrem kúpy vzoru si budete môcť pozrieť aj návod, ako túto zmluvu vypracovať. Výhodné, nemyslíte?

Školenie BOZP od HasPO


Výhodné pre vás budú aj služby spoločnosti HasPo. Práve táto spoločnosť vám ako podnikateľovi môže zabezpečiť školenie o bezpečnosti. Takzvané BOZP bude jednoznačne potrebné a neodporúča sa ho obísť. Ak chcete myslieť na bezpečnosť svojich zamestnancov, tak je viac než isté, že aj vy sa rozhodnete pre spoluprácu s HasPo a necháte si pripraviť užitočné školenie BOZP .
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 5 rokmi
Fanúšikovia Robbieho Williamsa sa môžu tešiť na veľké prekvapenie. Spevák vydáva 18. Novembra nový swingový album Swings Both Ways.
pred 6 rokmi
Je to už neuveriteľných 20 rokov, čo sa udialo znovuzrodenie Lucie Bílej, ktorá po popových osemdesiatych rokoch presne pred dvoma dekádami vydala album Missariel.
pred 7 rokmi
Dobrodružný sci-fi triler sa do kín opätovne dostane 20 rokov po jeho premiére.
pred 4 rokmi
Glagolská omša je dielo všeobecne známe, nie však v pôvodnej autorovej verzii označovanej September 1927, v ktorej zaznelo pri brnianskej premiére a ktorá je prvýkrát zachytená na tejto nahrávke.
pred 8 rokmi
V rómskych rozprávkach to bol zvyčajne čert, kto do cigánskej muziky vniesol nenapodobiteľný temperament. Pri počúvaní Cigánskych diablov vám nezostáva, než tomu uveriť.
pred 10 rokmi
Minulý rok uplynulo presne štyridsať rokov od založenia spoločnosti AMG, ktorá sa zaoberala úpravou pretekárskych vozidiel Mercedesu.
pred 4 rokmi
Začiatkom októbra sa duo Daniel Salontay a Shina vydáva na slovensko-české turné a hneď ich prvý koncert na showcasovom festivale Waves Bratislava bude mať prívlastok špeciálny.
pred 3 rokmi
Je koniec sveta! Blíži sa obrovská povodeň, dostatočne veľká na vyhubenie akéhokoľvek života na Zemi.