Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 26. marca 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Spoločnosť IFS vydáva aktualizácie balíka Enterprise Service Management

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: Sandy, pridané: 12.08.2015

K dispozícii sú vylepšenia a nové funkcie pre riešenia IFS Field Service Management, IFS Mobile Workforce Management a IFS Service Management
Spoločnosť IFS vydáva aktualizácie balíka Enterprise Service Management
Zdroj obrázku: neuvedený
 

Spoločnosť IFS, globálny dodávateľ podnikových aplikácií, predstavuje rad aktualizácií balíka ESM (Enterprise Service Management, Správa podnikových služieb). Novinky sa týkajú produktov IFS Field Service Management™, IFS Mobile Workforce Management™ a IFS Service Management™.

 
Práve uvedená najnovšia verzia riešenia IFS Field Service Management obsahuje napr. nasledujúce vylepšenia:

• Microsoft Azure – Balík IFS Field Service Management (FSM) sa teraz spúšťa natívne na platforme Microsoft Azure, čo zákazníkom umožňuje dynamicky škálovať systémové zdroje v závislosti od aktuálneho využitia systému. V súčasnosti je riešenie k dispozícii ako IFC Cloud, teda riešenie IaaS (Infrastructure-as-a-Service), neskôr v tomto roku bude k dispozícii aj v rámci platformy IFS Managed Cloud ako riadená cloudová služba vyžadujúca len minimálnu IT podporu zákazníkov.
• Mobilita – Spoločnosť IFS pokračuje v investíciách do mobilných technológií. S podporou lokalizácie GPS umožňuje teraz systém napr. aj automatický výpočet očakávaného príjazdu. Do systému možno z mobilných zariadení vkladať aj editovať video a fotografie. Vylepšené bolo riadenie terénnych pracovníkov a o 92 % sa znížil čas potrebný na synchronizáciu dát medzi mobilnými zariadeniami a servermi.
• Oznamovací systém – V laboratóriách IFS Labs bol vyvinutý systém, ktorý u klienta na platforme Android podporuje zobrazovanie upozornení v oznamovacej lište. Používatelia tak získavajú lepší prehľad o kľúčových udalostiach a priamo z oznamovacieho rozhrania môžu na ne reagovať (napr. prijímať alebo odmietať úlohy). Notifikácie sa môžu zobrazovať aj na prenosnej elektronike so systémom Android, ako je zariadenie Samsung Gear a ďalšie inteligentné hodinky.
• Knowledge management – Balík IFS FSM pri zadaní informácie zákazníkom alebo zákazníckym servisom automaticky odporúča riešenie problému. Systém ponúka hodnotenie používateľov a údaje o využívaní. Na mobilných zariadeniach sú k dispozícii dodatočné informácie (pripojené súbory – odpovede na najčastejšie otázky, produktové manuály a pod.). Funkcie knowledge managementu sú lepšie dostupné pre zamestnancov v call centrách a terénnych pracovníkov.
 

Najnovšia verzia riešenia IFS Mobile Workforce Management je už tiež k dispozícii. Prináša napr. tieto novinky:• Problémy spojené s komplexným plánovaním – Riešenie IFS Mobile Workforce Management (MWFM) podporuje stále zložitejšie úlohy plánovania vrátane projektov, ktoré začínajú a končia na rôznych lokalitách.
• Vylepšená podpora pre dispečerov – Dynamické plánovanie je možné rozdeliť na jednotlivé fázy a vykonávať v rôznych režimoch, od jednoduchej vizualizácie plánu cez ručnú alokáciu zdrojov, poloautomatické plánovanie a plne dynamickú automatizáciu.
• Podpora mapových zdrojov/aplikácií – Rozšírená bola podpora pre mapy napr. o platformy OpenStreetMaps™, Esri ArcGIS™ a Microsoft Bing®, nové funkcie sú k dispozícii na vizualizáciu ciest mobilných zamestnancov.
• Plánovanie založené na cieľoch – Riešenie IFS MWFM umožňuje manažérom nastavovať ciele podnikania a kľúčové ukazovatele výkonnosti (KPI), ktoré automaticky prispôsobia fungovanie aplikácie na plánovanie. Jednoduchý riadiaci panel nepretržite monitoruje skutočnú výkonnosť v porovnaní s obchodnými cieľmi (napr. zaručená úroveň služieb SLA, stav projektu z hľadiska jeho dokončenia v % a pod.).
• Pokročilé plánovanie zdrojov – Riešenie IFS MWFM teraz podporuje požiadavky typické pre špeciálne prostredia/odbory podnikania, ako sú lode, vrtné ropné plošiny a zložité technické zariadenia. Táto podpora zahŕňa napr. plánovanie pracovného času, zohľadnenie know-how jednotlivých zamestnancov/skupín a osobitné pravidlá platné v konkrétnych prevádzkach.
 

Súčasťou balíka IFS Aplikácie 9 je aj nová verzia riešenia IFS Service Management. K novinkám patria:

• Vylepšená používateľská skúsenosť (UX) – Vizualizácia a prehľadnejšia grafická reprezentácia dát sú integrované do ďalších funkcií vrátane analýz. Presné informácie o uskutočnenom telefónnom hovore možno teraz získať s minimálnou potrebou ručného zadávania dát. Organizácie tak môžu mať rýchlo k dispozícii informácie o tom, či sa zákazníkov problém podarilo vyriešiť k jeho spokojnosti.
• Vzdialené riadenie skladov – Nové funkcie umožňujú efektívnejšie riadenie zásob a logistiky, podporuje sa automatické prideľovanie z interných a externých zdrojov aj automatická alokácia zdrojov na základe špeciálnych potrieb/objednávok.
• Dynamické plánovanie – Riešenie IFS Service Management podporuje úlohy so zaistením úrovne služieb (SLA) s viacerými parametrami (multi-dimensional), priradenie zdrojov na základe oblasti aj miesta, preferencie zdrojov, informácie o ich využívaní aj sledovanie jednotlivých osôb.
• Mobilita – Komplexné riešenie umožňuje riadiť aj vykonávať úlohy v teréne, a to bez ohľadu na to, či je k dispozícii sieťová konektivita. Mobilná aplikácia obsahuje inteligentné formuláre, inteligentné workflow aj robustné zabezpečenie, čo pre zákazníkov znamená rýchlu návratnosť vložených investícií.
 
Podrobnejšie informácie o balíku IFS Enterprise Service Management a jeho prínosoch pre zákazníkov v sektore služieb nájdete TU
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 8 rokmi
Dobová dráma prináša pravdivý príbeh problémového detstva Johna Lennona...
pred 9 rokmi
Všetko, čo sa robí pre dobro časti tela a orgánov, ovládaných znamením zverokruhu, cez ktoré práve prechádza Mesiac...
pred 6 rokmi
V regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky (EMEA) sa predaje znížili dokonca až o 16,8 percenta.
pred 6 rokmi
Český spevák Václav Neckář preložil svoj koncert v Košiciach, ktorý mal absolvovať v piatok 7. decembra. V Športovej hale Cassosport sa predstaví v náhradnom termíne a to v stredu 23. januára o 19:00.
pred 14 rokmi
Renault a Dacia v paľbe kritiky. Je Logan naozaj taký nebezpečný, ako sa nám to nemeckí novinári a tamojšie inštitúcie snažia nahovoriť, alebo je to len ďalší pokus očierniť najlacnejší rodinný sedan skôr, než začne odkrajovať z koláča nemeckých auto
pred 6 rokmi
O nových návrhoch internetovej spoločnosti v spore o údajné zneužívanie dominantnej pozície na trhu by mohla Európska komisia rozhodnúť v najbližších mesiacoch
pred 6 rokmi
Prehliadka, ktorá sa uskutoční od 23. do 29. septembra, ponúkne divákom každý deň o 20:00 jedno premietanie.
pred 6 rokmi
Etablovaný hollywoodsky režisér Sam Raimi sa opäť rozhodol prekročiť svoj nezameniteľný autorský potenciál a nakrútiť najnovší filmový počin Cesta do krajiny Oz.