Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 05. júla 2020, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Spoločnosť IFS vydáva aktualizácie balíka Enterprise Service Management

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: Sandy, pridané: 12.08.2015

K dispozícii sú vylepšenia a nové funkcie pre riešenia IFS Field Service Management, IFS Mobile Workforce Management a IFS Service Management
Spoločnosť IFS vydáva aktualizácie balíka Enterprise Service Management
Zdroj obrázku: neuvedený
 

Spoločnosť IFS, globálny dodávateľ podnikových aplikácií, predstavuje rad aktualizácií balíka ESM (Enterprise Service Management, Správa podnikových služieb). Novinky sa týkajú produktov IFS Field Service Management™, IFS Mobile Workforce Management™ a IFS Service Management™.

 
Práve uvedená najnovšia verzia riešenia IFS Field Service Management obsahuje napr. nasledujúce vylepšenia:

• Microsoft Azure – Balík IFS Field Service Management (FSM) sa teraz spúšťa natívne na platforme Microsoft Azure, čo zákazníkom umožňuje dynamicky škálovať systémové zdroje v závislosti od aktuálneho využitia systému. V súčasnosti je riešenie k dispozícii ako IFC Cloud, teda riešenie IaaS (Infrastructure-as-a-Service), neskôr v tomto roku bude k dispozícii aj v rámci platformy IFS Managed Cloud ako riadená cloudová služba vyžadujúca len minimálnu IT podporu zákazníkov.
• Mobilita – Spoločnosť IFS pokračuje v investíciách do mobilných technológií. S podporou lokalizácie GPS umožňuje teraz systém napr. aj automatický výpočet očakávaného príjazdu. Do systému možno z mobilných zariadení vkladať aj editovať video a fotografie. Vylepšené bolo riadenie terénnych pracovníkov a o 92 % sa znížil čas potrebný na synchronizáciu dát medzi mobilnými zariadeniami a servermi.
• Oznamovací systém – V laboratóriách IFS Labs bol vyvinutý systém, ktorý u klienta na platforme Android podporuje zobrazovanie upozornení v oznamovacej lište. Používatelia tak získavajú lepší prehľad o kľúčových udalostiach a priamo z oznamovacieho rozhrania môžu na ne reagovať (napr. prijímať alebo odmietať úlohy). Notifikácie sa môžu zobrazovať aj na prenosnej elektronike so systémom Android, ako je zariadenie Samsung Gear a ďalšie inteligentné hodinky.
• Knowledge management – Balík IFS FSM pri zadaní informácie zákazníkom alebo zákazníckym servisom automaticky odporúča riešenie problému. Systém ponúka hodnotenie používateľov a údaje o využívaní. Na mobilných zariadeniach sú k dispozícii dodatočné informácie (pripojené súbory – odpovede na najčastejšie otázky, produktové manuály a pod.). Funkcie knowledge managementu sú lepšie dostupné pre zamestnancov v call centrách a terénnych pracovníkov.
 

Najnovšia verzia riešenia IFS Mobile Workforce Management je už tiež k dispozícii. Prináša napr. tieto novinky:• Problémy spojené s komplexným plánovaním – Riešenie IFS Mobile Workforce Management (MWFM) podporuje stále zložitejšie úlohy plánovania vrátane projektov, ktoré začínajú a končia na rôznych lokalitách.
• Vylepšená podpora pre dispečerov – Dynamické plánovanie je možné rozdeliť na jednotlivé fázy a vykonávať v rôznych režimoch, od jednoduchej vizualizácie plánu cez ručnú alokáciu zdrojov, poloautomatické plánovanie a plne dynamickú automatizáciu.
• Podpora mapových zdrojov/aplikácií – Rozšírená bola podpora pre mapy napr. o platformy OpenStreetMaps™, Esri ArcGIS™ a Microsoft Bing®, nové funkcie sú k dispozícii na vizualizáciu ciest mobilných zamestnancov.
• Plánovanie založené na cieľoch – Riešenie IFS MWFM umožňuje manažérom nastavovať ciele podnikania a kľúčové ukazovatele výkonnosti (KPI), ktoré automaticky prispôsobia fungovanie aplikácie na plánovanie. Jednoduchý riadiaci panel nepretržite monitoruje skutočnú výkonnosť v porovnaní s obchodnými cieľmi (napr. zaručená úroveň služieb SLA, stav projektu z hľadiska jeho dokončenia v % a pod.).
• Pokročilé plánovanie zdrojov – Riešenie IFS MWFM teraz podporuje požiadavky typické pre špeciálne prostredia/odbory podnikania, ako sú lode, vrtné ropné plošiny a zložité technické zariadenia. Táto podpora zahŕňa napr. plánovanie pracovného času, zohľadnenie know-how jednotlivých zamestnancov/skupín a osobitné pravidlá platné v konkrétnych prevádzkach.
 

Súčasťou balíka IFS Aplikácie 9 je aj nová verzia riešenia IFS Service Management. K novinkám patria:

• Vylepšená používateľská skúsenosť (UX) – Vizualizácia a prehľadnejšia grafická reprezentácia dát sú integrované do ďalších funkcií vrátane analýz. Presné informácie o uskutočnenom telefónnom hovore možno teraz získať s minimálnou potrebou ručného zadávania dát. Organizácie tak môžu mať rýchlo k dispozícii informácie o tom, či sa zákazníkov problém podarilo vyriešiť k jeho spokojnosti.
• Vzdialené riadenie skladov – Nové funkcie umožňujú efektívnejšie riadenie zásob a logistiky, podporuje sa automatické prideľovanie z interných a externých zdrojov aj automatická alokácia zdrojov na základe špeciálnych potrieb/objednávok.
• Dynamické plánovanie – Riešenie IFS Service Management podporuje úlohy so zaistením úrovne služieb (SLA) s viacerými parametrami (multi-dimensional), priradenie zdrojov na základe oblasti aj miesta, preferencie zdrojov, informácie o ich využívaní aj sledovanie jednotlivých osôb.
• Mobilita – Komplexné riešenie umožňuje riadiť aj vykonávať úlohy v teréne, a to bez ohľadu na to, či je k dispozícii sieťová konektivita. Mobilná aplikácia obsahuje inteligentné formuláre, inteligentné workflow aj robustné zabezpečenie, čo pre zákazníkov znamená rýchlu návratnosť vložených investícií.
 
Podrobnejšie informácie o balíku IFS Enterprise Service Management a jeho prínosoch pre zákazníkov v sektore služieb nájdete TU
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:


Dnes.Server.sk
Dnešné horúce témy »


Sme salón krásy. Ponúkame tvárové a telové ošet...
Upratovacie, tepovanie kobercov, sedačiek, žehl...

680.00 € /mesiac
Na prenájom byt, 2 izby, rozloha 67 m2, novosta...
199 500.00 € /mesiac
Na prenájom kancelársky priestor, rozloha 19 00...
10 000.00 €
Na predaj chata, rozloha 1 220 m2

Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 6 rokmi
Popreháňajte sa aplikáciami a internetom vďaka najrýchlejšiemu procesoru svojej triedy a skvelým rýchlostiam prenosu dát.
pred 7 rokmi
Toro Rosso bude mať v sezóne 2014 francúzsko-ruskú jazdeckú dvojicu
pred 8 rokmi
Návrat do strednej triedy
pred 7 rokmi
74-ročná herečka začala mať psychické problémy v roku 2011.
pred 8 rokmi
Americký rapper prezradil, že svojej dcére kúpi čokoľvek, čo si bude želať.
pred 7 rokmi
Generálny riaditeľ však tvrdí, že Európa v plánoch talianskej automobilky hrá stále menšiu úlohu.
pred 8 rokmi
Žaloba zo strany Yahoo prichádza v čase plánovaného vstupu Facebooku na burzu, ktorý by mal podľa odhadov analytikov oceniť firmu na takmer 100 mld. USD.
pred 8 rokmi
Nový line-up notebookov VAIO: štýl, výkon a výdrž!