Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. augusta 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Nový hudobný festival Tatra Flowers spustil predpredaj na unikátne koncerty.

Zdroj: Soul for Show, redaktor: psycho, pridané: 07.07.2017

2. septembra Tatry rozkvitnú aj vďaka Jane Kirschner a SĽUKu
Nový hudobný festival Tatra Flowers spustil predpredaj na unikátne koncerty.
Zdroj obrázku: TS Server.sk
 

Necelé dva mesiace ostávajú do štartu prvého ročníka festivalu Tatra Flowers – tohtoročného nováčika medzi slovenskými kultúrnymi podujatiami. Organizátori už spustili v sieti Ticketportal predpredaj vstupeniek na jedinú spoplatnenú časť bohatého festivalového programu – výnimočné samostatné koncerty Jany Kirschner a SĽUKu na Štrbskom Plese.
 
Nový multižánrový festival Tatra Flowers sa blíži. Svoj úvodný ročník odohrá na sklonku letných prázdnin, v dňoch 1.-3. septembra na viacerých miestach v prostredí Vysokých Tatier. Tatra Flowers ponúkne návštevníkom hudobný i sprievodný nehudobný program. Počas troch festivalových dní prinesie na ôsmich rôznych miestach vo Vysokých Tatrách približne 30 koncertov, vystúpení a filmových projekcií.
 
Príjemným prekvapením, ktoré prináša prvý ročník festivalu, je bezplatný vstup na takmer všetky koncerty a podujatia festivalu. V programe je iba jediné spoplatnené popoludnie, konkrétne v sobotu 2. septembra. Krásnu prírodu rozvibrujú svojím umením SĽUK s programom Krížom-krážom vo veľkom amfiteátri v doskočisku mostíkov na Štrbskom Plese. Pod mostíkmi vystúpi aj Jana Kirschner.
 
„SĽUK a Jana vystúpia každý sólo so svojím vlastným samostatným programom. Dôjde aj k ich zaujímavému spojeniu v niekoľkých piesňach Jany Kirschner, ktoré bude o to hodnotnejšie, že bude vytvorené iba pre sobotný deň festivalu Tatra Flowers, veríme, že budete pri tom“ pozývajú organizátori festivalu.
 
Na svoje sobotné koncerty pozývajú návštevníkov Tatra Flowers osobne i samotní umelci: „Účinkovanie na Tatra Flowers je pre mňa naozaj vzácne. Tatry sú magickým miestom a inšpirovali ma k napísaniu mnohých mojich pesničiek. Veľmi si vážim toto pozvanie a verím, že zahráme koncert, ktorý s nami všetkými zostane ešte dlho po dohratí poslednej noty. Teším sa na vás na Štrbskom Plese,” odkazuje fanúšikom speváčka Jana Kirschner. „SĽUK počas svojej bohatej histórie zažil už všeličo. Ponuka na účinkovanie v tomto projekte nás však oslovila ako máločo iné. Spoluprácu s Janou Kirschner sme si vyskúšali pri oslavách výročia RTVS a pre Tatra Flowers ju z jednej piesne rozšírime na viacej skladieb a spolu pripravíme zážitok, vytvorený špeciálne pre tento deň. Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na vás,“ dodáva riaditeľ umeleckej prevádzky SĽUK Maroš Červenák.
 
Vstupenky na sobotňajší program sú v predaji v sieti Ticketportal . Návštevníci si môžu v predpredaji vybrať z troch druhov vstupeniek, za 15 Eur, 20 Eur a 35 Eur.
 
Organizátori zverejnili už i program a harmonogram sobotňajšieho popoludnia na Štrbskom Plese:
15:00 - otvorenie areálu
16.00 - 17.00 - Vrbovskí Víťazi
17:30 - 19.00 - SĽUK - Krížom - krážom
19:30 - 20:30 - JANA KIRSCHNER - samostatný koncert obohatený o zapojenie SĽUKu
 
Jedným z dôležitých odkazov, ktoré nesie festival Tatra Flowers, je návrat ku krásnej prírode Vysokých Tatier. I preto jeho organizátori zdôrazňujú, že festival je pripravovaný v spolupráci a s podporou TANAPu a s plným rešpektovaním prírody, s úctou, pokorou. Dôkazom je i fakt, že časť vstupného zo spomínaného sobotňajšieho popoludnia sa rozhodli venovať práve TANAPu. . „Ak si kúpite vstupenku na tento jedinečný zážitok, spoločne pomôžeme dobrej veci. Časť peňazí zo vstupného venujeme TANAPu s cieľom pomôcť v oblasti vzdelávania detí a mládeže, aby sa vrátili späť k prírode a pochopili jej dôležitosť,“ vysvetľuje organizátor festivalu František Tököly.
 
„Všetky ostatné koncerty a vystúpenia festivalu budú pre všetkých návštevníkov Tatier zadarmo. Ak si teda zakúpite vstupenku na tento jedinečný zážitok, môžete si ho ešte zadarmo umocniť ďalšími vystúpeniami zaujímavých umelcov počas celého víkendu,“ dodáva František Tököly na záver.
 
Mená interprétov, ktorí vystúpia na festivale, i všetky potrebné informácie nájdu návštevníci Tatra Flowers na webovej stránke festivalu www.tatraflowers.sk a na Facebookovom profile festivalu. Čoskoro bude uverejnený aj kompletný program festivalu s presnými časmi všetkých koncertov.
 
Tatry rozkvitnú umením a zážitkami hlavne vďaka COOP Jednote Slovensko, Slovenskej sporiteľni, Nadačnému fondu Telekom, RTVS a ďalším partnerom.
 
„COOP Jednota so svojou bohatou a dlhou históriou si uvedomuje dôležitosť zachovania tradícií a šírenia kultúry. V záujme zachovania domáceho kultúrneho dedičstva často podporujeme výnimočné podujatia v rôznych regiónoch a kútoch Slovenska. Napokon, práve kvalitné DOMÁCE potraviny sú typickým poznávacím znamením COOP Jednoty. Preto sa veľmi tešíme, že sme sa práve my stali významným partnerom Tatra Flowers. Festivalu, ktorý prinesie kvalitné umenie a kultúru do tých najkrajších scenérií slovenskej prírody – do Vysokých Tatier.“ - Branislav Boľanovský, marketingový manažér COOP Jednota

„Tatry podporujeme dlhodobo v rámci firemného dobrovoľníctva a tiež cez dlhoročnú spoluprácu s Horskou záchrannou službou. Sme radi, že môžeme stáť pri zrode úplne nového a originálneho spojenia umenia a prírody, aké na Slovensku nemá obdoby. Tak, ako sú Tatry symbolom slovenskej krásy, festival prináša pre všetkých to najlepšie zo všetkých kútov Slovenska.“ - Andrej Gargulák, senior manažér korporátnej komunikácie Slovak Telekom

„Naša banka dlhodobo podporuje výnimočné kultúrne projekty a veríme, že Tatra Flowers bude jeden z nich. Myšlienka zorganizovať festival vo Vysokých Tatrách nás od začiatku nadchla a tešíme sa na silné hudobné zážitky v krásnej tatranskej prírode. Zároveň sme radi, že festival aj s našou podporou, prinesie zmysluplné aktivity aj pre rodiny s deťmi.“ - Štefan Frimmer, riaditeľ komunikácie a sponzoringu Slovenskej sporiteľne.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Anonym
pred rokmi
2. septembra Tatry rozkvitnú aj vďaka Jane Kirschner a SĽUKu Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/novy-hudobny-festival-tatra-flowers-spustil-predpr/

Potrebujete financie na financovanie svojho podnikania? Potrebujete finančnú pomoc? Mysleli ste si na získanie úveru? Pravdepodobne ste boli odmietnutí vašimi miestnymi bankami v snahe získať pôžičku. Nehľadajte ďalej, v súčasnosti ponúkame dlhodobú a krátkodobú pôžičku, ale medzinárodnú a miestnu. Môžeme vám pomôcť s úverom za veľmi nízku úrokovú sadzbu. Kontaktujte nás prostredníctvom: (trivagofinancialhome.in@gmail.com), aby ste nám poskytli viac informácií o našej pôžičke a službách.

 

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
Hussein
pred rokmi
Potrebujete finančnú pomoc? Ste v akejkoľvek finančnej kríze a potrebujete naliehavé finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Potrebujete finančné prostriedky na vyrovnanie vášho dlhu alebo splatiť svoje účty alebo začať dobré podnikanie? Máte nízke kreditné skóre a je ťažké získať kapitálové služby od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií? Tu je vaša šanca získať finančné služby od našej spoločnosti. Ponúkame a prenajímame finančné prostriedky jednotlivcom na nasledujúce účely a ďalšie. Osobné fondy, rozširovanie podnikania, začínajúce podnikanie, vzdelávanie, konsolidácia dlhu, fondy s pevnými peniazmi. Ponúkame finančné prostriedky s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3%. Pre viac informácií a aplikácií kontaktujte nás so záujmom TODAY prostredníctvom e-mailu: trivagofinancialhome.in@gmail.com volanie alebo WhatsApp nás +1 (315) 615-2883
Fotografia
Anonym
pred rokmi
Aquí viene un préstamo asequible que cambiará su vida para siempre, soy la Sra. CAMO Broman un prestamista de préstamo certificado, ofrezco préstamo al sector público y privado que están en necesidad de asistencia financiera en una tasa de interés baja de 2%. Mal crédito aceptable, los términos y las condiciones son muy simples y considerate.You nunca lamentará cualquier cosa en esta transacción de préstamo porque le haré sonreír. I Sra. Camo, prestará el mejor de mis servicios a todos los prestatarios legítimos. Usted nunca será decepcionado por mí en esta transacción porque usted no nació para ser un perdedor. Cualquier cliente interesado debe entrarme en contacto con Asap vía correo electrónico Financialchoice@yahoo.com para más ingresos. Nuestros servicios incluyen lo siguiente: * Préstamos personales * Préstamos de consolidación de deuda * Préstamos de Negocios * Préstamos Educativos * Hipoteca *Préstamo asegurado *Préstamo no asegurado *Préstamos hipotecarios Préstamos de día de pago *Préstamos estudiantiles * Préstamos Comerciales Préstamos para automóviles * Inversiones Préstamos * Préstamos de desarrollo * Préstamos de adquisición * Préstamos para construcción Por favor llene el siguiente formulario de solicitud y regrese si está interesado y le alegrará saber que un prestamista de préstamo tiene gusto Sra. CAMO broman. DATOS DEL PRESTATARIO 1) Nombres Completos: 2) País: 3) dirección: 4) Estado: 5) Sexo: 6) Estado Civil: 7) Profesión: 8) Número de teléfono: 9) Ingreso mensual: 10) Parientes: 11) Cantidad del Préstamo Necesario: 12) Duración del préstamo: 13) Propósito del Préstamo: 14) Fecha específica en la que necesita el préstamo: Tan pronto como llene el formulario anterior, le enviaré mi préstamo Términos y Condiciones Asap para que podamos proceder. Estará mirando adelante a oír de usted para proceder. Con saludos, Correo electrónico: Financialchoice@yahoo.com
Fotografia
bullsindia
pred rokom a pol
Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals- *Commercial finance *Personal finance *Business finance *Construction finance *Business finance And many More: and many more at 2% interest rate; Contact Us Via Email:bullsindia187@gmail.com
Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 8 rokmi
V bratislavskom podniku The Club počas jesene vystúpi americká speváčka a rapperka Lumidee i hip-hopový dídžej Fatman Scoop.
pred 7 rokmi
Volkswagen Studie Golf GTI dokazuje, že aj športové automobily môžu byť úsporné.
pred 6 rokmi
K silnému príbehu neodmysliteľne patrí osudová voľba. Tej neunikol ani jeden z najimpozantnejších antických hrdinov – HERKULES.
pred 8 rokmi
Medzinárodný filmový festival Viennale 2011, ktorý odštartuje vo Viedni 20. októbra predstaví 130 celovečerných filmov, dokumentov a krátkych filmov.
pred 4 rokmi
Originálny poetický príbeh hľadania vlastnej identity.
pred 5 rokmi
Aplikácia Tchibo je určená pre tablety s operačným systémom iOS a Android. Nájdete ju na App Store alebo Google play a jej stiahnutie je zadarmo.
pred 16 rokmi
Model Santa Fe štartoval na slovenskom trhu s jednou výbavou Country a na výber mal tri motory (dva benzínové, jeden diesel).
pred 9 rokmi
Zdravá životospráva, vyvážená kombinácia jedál, či bio-potraviny sú častými slovnými spojeniami, ktoré možno počuť nielen od dietológov a odborníkov...