Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. júla 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Kto sú to Aštar Šeran a vesmírni ľudia?

Zdroj: © Server.sk, redaktor: iva, pridané: 19.11.2012

O Vesmírnych ľuďoch sa toho napísalo už veľmi veľa a poznajú ich na celom svete. Existujú mnohé formy viery, niektoré sa nám môžu zdať absurdné, no každý má právo urobiť si vlastný názor na každú z nich.
Kto sú to Aštar Šeran a vesmírni ľudia?
Zdroj obrázku: Internet
 

Tento kozmický strážca pochádza z veľmi vysokej duchovnej spoločnosti v piatej dimenzii planéty Nibiru. Jeho duch prešiel mnohými inkarnáciami, počas ktorých žil v hmotných telách, šíril lásku a dobro na našej planéte. Velí mnohým materským lodiam a základ jeho práce spočíva v neustálej komunikácii s prvotným stvoriteľom a tisíckami iných bytostí súčasne. Jeho duch je inkarnovaný aj v súčasnosti. Žije v somálskom tele, ktoré váži 18 kg. Jeho duch by mal byť zároveň inkarnovaný aj v piatej dimenzii a tam je vysoký dva metre. Okrem hmotných a polohmotných tiel má tisíce dementálnych, pomocou ktorých pracuje v mnohých častiach vesmíru súčasne.

Aštar Šeran je duchovná bytosť najvyššieho vedomia, ktorá pomáha rozvíjať a povznášať dušu. Pomáha nám v duchovnom rozvoji, a tak isto pomáha očisťovať planétu Zem a mnohé ďalšie. Na Zem bol inkarnovaný už v čase Atlantídy. Miluje pozemšťanov a všetky živé bytosti. Spolu s manželkou Ester a synom Izákom šíri lásku a mier. Objatie s ním prináša zvyšovanie vlastných vibrácií, je veľmi silným žiaričom jemnovibračnej energie lásky.
Aštar Šeran
Aštar je výrazná bytosť so zelenými prenikavými očami. Má 28 tisíc rokov a vzhľad 18 ročného pozemšťana. Jeho duch sa na Zem inkarnoval v nenápadnom útlom tele, prezrádzajú ho iba prenikavé oči.
zdroj: Internet

Vesmírni ľudia (Anjeli svetla)

Bytosti, ktoré žijú harmonickým, vyspelým životom bez klamstiev, agresivity, hladu. Ich život je plný lásky v súlade so všetkými živými bytosťami a prírodou. Komunikujú spolu predovšetkým vnútorne, cez srdcovú čakru. Anjeli Svetla sa môžu pohybovať po vesmíroch medzi planétami, hviezdami a galaxiami úplne voľne, a to buď iba myšlienkou, alebo pomocou vesmírnych lodí, ktoré môžu byť malé, alebo obrovské s rozmermi desiatok kilometrov.

Vesmírni ľudia sa údajne v roku 1949 skontaktovali s vodcami pozemských štátov ( USA, ZSSR) a ponúkli im spoluprácu a pomoc. Po odmietnutí tu zostali bez povolenia. Ich pomoc je preto zdĺhavejšia a pomalšia. Temné sily sa neustále snažia ovládnuť ľudstvo a bojujú so svetelnými vesmírnymi bytosťami. Vesmírne bytosti chránia planétu Zem a dvíhajú naše osobné vibrácie, aby sme mohli previbrovať do 5. dimenzie. Tí, ktorí podľahnú temným silám a nedosiahnu potrebnú vibračnú úroveň, sa do 5. dimenzie nedostanú.

Vesmírni ľudia – „pozemšťania“

Ivo A. Benda nazývaný aj Ivo Aštar Benda

Narodil sa v Olomouci (1961), založil sektu Vesmírni ľudia a je aj jej vodcom. V roku 2005 sa presťahoval do Martina (Slovensko). Vyznávači tejto „viery“ sa nazývajú aj Anjeli svetla. Ide o sektu, ktorá chce za každých okolností šíriť lásku a svetový mier. Tí, ktorí túto „pravdu“ neprijmú, sú odsúdení na istú smrť – zatratenie. Sektu založil Ivo Benda, ktorý tvrdí, že je osobným priateľom Aštara Šerana a jeho úlohou je tlmočiť jeho posolstvo. Benda tvrdí, že sa stretáva s plejádčanmi a s ich pomocou šíri svetlo. Nazývajú sa Svetelní pracovníci, Svetlonosi.

Etymologický preklad slova Svetlonos: z klasickej latinčiny cez lux pherus - nositeľ svetla, ponočný, lucifer, čiže sám Satan.

História sekty

Ivo Benda spísal 10 kníh „Rozhovory s poučením od mých přátel z vesmíru“. Prvé dve boli ihneď po vydaní vypredané. Svoju komunikáciu s mimozemskými civilizáciami vydával v mnohých podobách – knižné, zvukové záznamy, letáky a brožúrky. Kontaktoval aj bývalého prezidenta Českej republiky Václava Havla a bývalého prezidenta Slovenskej republiky Rudolfa Schustera, pretože chcel zorganizovať stretnutie medzi hlavami štátu a mimozemskou civilizáciou. Odpoveď však neprišla a tak šíri svoje myšlienky medzi obyčajnými ľuďmi.

Sám organizuje prednášky a svoje myšlienky šíri prostredníctvom internetu a reklamných letáčikov, ktoré Svetelní pracovníci vhadzujú do poštových schránok. Majú podobné spôsoby šírenia ideológie ako Svedkovia Jehovovi. Na internete sú k dispozícii mnohé nahrávky, pomocou ktorých si môžete zmeniť vibrácie. Toto „previbrovanie“ pomáha pri vstupe do piatej dimenzie. Sú proti čipom, bojujú za zrušenie peňazí. Podľa vesmírnych ľudí je Biblia zastaralá a v roku 1998 si ju prispôsobili dnešnej dobe.

Súdny deň – evakuačný deň

Odmietajú súdny deň, premenovali ho na evakuačný deň, počas ktorého príde k očisteniu planéty. Priletí flotila s Aštarom Šeranom a odvezie „vyvolených“ do vyššej dimenzie. Ostatní budú prevezení do menej vyspelých civilizácií. Hlavná časť ľudí, od ktorých musí byť postupne planéta očistená, zostanú na Zemi. Budú mať možnosť pozrieť si film ich života, kde budú vidieť všetky napáchané chyby. Aj napriek oľutovaniu hriechov zostanú na Zemi a budú čakať príchod Ježiša, ktorý im ukáže správnu cestu. Čipovanie predstavuje pre vesmírnych ľudí najväčšiu hrozbu. Tvrdia, že je proti prírode a viere, aby mal niekto databázu všetkých ľudí na planéte. Prináša to obrovskú moc a spôsob ako ovládať človeka.
Vesmirni lide evakuácia
V evakuačný deň podľa vesmírnych ľudí priletí flotila s Aštarom Šeranom a odvezie vyvolených do vyššej dimenzie. Ostatní budú prevezení do menej vyspelých civilizácií.
zdroj: Internet

O Vesmírnych ľuďoch sa toho napísalo už veľmi veľa a poznajú ich na celom svete. Existujú mnohé formy viery, niektoré sa nám môžu zdať absurdné, ale každý má právo urobiť si vlastný názor na každú z nich. Hlavná ideológia Vesmírnych ľudí sa zakladá na šírení lásky, harmónie a dobra. Ale ak prejde do fanatickej formy, v ktorej vstúpenci sekty bojujú proti peniazom, pokroku zo západu, veciam, ktoré majú čiernu farbu, konflikty a nezhody prisudzujú satanovi a temným silám, vtedy ide pravdepodobne o narušenie psychickej stránky osobnosti. Nebezpečné sú rôzne apokalyptické vidiny konca sveta.

Nezainteresovaným laikom sa môžu zdať tieto myšlienky naivné a patologické. Po hlbšej myšlienkovej analýze si však uvedomíme, že najpotrebnejšia je tolerancia. V otázkach viery neexistuje jednoznačná pravda.

Obrázky zdroj: www.universe-people.czĎalšie súvisiace a podobné články

Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
možno na tom niečo je pravda....

 

Diskusné príspevky (6)

Fotografia
Jan Szabo
pred 4 rokmi
Zbitočne sa nezhadzujte ,lebo aj tak to nikomu nepomôže,len si tu pohladka svoje EGO. Mam na mysli autora toho članku. Niesom hoden sudiť ani to nechcem robiť ,no čo urobiť chcem, je to, že Vas chcem upozorniť,že historia s opakuje do tej dobi,do kedy sa nezmeni,neobrati k bohu ,to je jeden z Božích zakonov, tým chcem len upozorniť na to, čo je tu napisane že svetlonoš je v podstate satan. To už koho mohlo napadnuť... ? Tak len toho ,kto je tak ovplivnený nedôverou a negativitou,a chcel by vyniknuť aj za každu cenu aj za cenu toho že sa zhovadi.. Je mi len ľuto takých ako ste vy lebo robite len to,čo viete. Nedate si ani len trochu vysvetliť aj tu pozitivnejšiu pričinu,prečo to ten Ivo vlastne robi,... Je hovadske si myslieť ,že môže byť až taky cinik ,že to všetko,čo ma na stranke robil len skz peniaze a svoj užitok. Ten kto si to mysli je ochudobňovany na toľko,že si stym nevie poradiť a aspoň niečo napíše aby vyzdvihol svoje EGO voči ostatním.Zamyslite sa nad odkazom ,ktorý tu nechal Ivo Benda a uvidite že nepišem hluposti a že to nemysli s nami zle ale naopak.. Ako sa môže taky človek ako je Ivo vôbec citiť voči ostatním...? Netrufam si predstaviť a nechcel by som byť v jeho koži. To je všetko k autoroovy...
Fotografia
Anonym
pred 7 rokmi
O Vesmírnych ľuďoch sa toho napísalo už veľmi veľa a poznajú ich na celom svete. Existujú mnohé formy viery, niektoré sa nám môžu zdať absurdné, no každý má právo urobiť si vlastný názor na každú z nich. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/kto-su-to-astar-seran-a-vesmirni-ludia/

Zaujímavé ako to do seba zapadá s tou horou, na ktorú Francúzi obmedzili prístup, vraj tam má pristáť ufo, žeby sa na našu planétu naozaj chystali prísť Vesmírni ľudia? Hm. Hm. Hm.
Fotografia
Anonym
pred rokom a pol
Je vtom neaka pravda.
Fotografia
Anonym
pred rokom
Plejáďania sú v skutočnosti zlé a nenávistné bytosti, ktoré o sebe len šíria svätuškársku propagandu na Zemi. Ivo Benda ani netuší, do akej zrádnej pasti sa to dostal. Okrem toho však majú Plejoši stovky a stovky tzv. nevedomých prorokov, ktorí síce v žiadnych jemnovybračných "mesiášov" neveria, ale svojím spôsobom života sa k ním hlásia. A nehovorte mi, že si ma odnesú Zlé Jašterice alebo Leguáni, lebo šecko toto su len báchorky, ktorím ani 5ročný Jožko na ihrisku neverí. Pozn.: "mesiáši" píšem naschvál s malým m, lebo jediným Mesiášom je Náš Pán Ježiš Kristus. Spiatočníctvu zmar!!!! S pozdravom o.z. Transparent futuristu ..?()!
Fotografia
Anonym
pred 6 rokmi
Čo robíte vy, aby sa ľudia zmenili z dravcov na dobré duše??? Ohováranie a len osočovanie. Benda mi neubližuje svojimi správami o mimozemšťanoch, no vy svojími článkami len rozduchávate zlo medzi ľuďmi. Vstúpte do seba, srdce, ak tam nie je len EURO, vám napovie kde hľadať pravdu.
Fotografia
Anonym
pred 6 rokmi
Pozor na falošných pomocníkov.
Tvoje meno:

Komentár:Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 7 rokmi
Pilotnú epizódu hodinového programu s názvom Kávu si osladím by mala Česká televízia odvysielať koncom júna.
pred 13 rokmi
Pandu 4x4 obohatil taliansky výrobca o nový kabát. Dizajnéri usúdili, že terénne schopnosti malej Pandy si zaslúžia aj zodpovedajúci obal, a preto súeasnú umiernenú vizáž rozšírili o výrazné doplnky.
pred 9 rokmi
Ľudia, ktorí pravidelne pracujú na svojej vytrvalosti, prospievajú svojmu telu.
pred 5 rokmi
Dokument režiséra Silvestra Lauríka, ktorý je venovaný štyrom desaťročiam najvýznamnejšieho jazzového festivalu na Slovensku a jeho tvorcom, bude mať premiéru už tento víkend.
pred 6 rokmi
V USA bude online retail svojim rastom prekonávať klasické kamenné predajne, tak, ako tomu bolo aj doteraz.
pred 5 rokmi
Podujatie sa bude konať od 6. do 12. marca v Bratislave v priestoroch Pisztoryho paláca.
pred 6 rokmi
Brock van Wey, ktorý vystupuje pod pseudonymom Bvdub, sa predstaví už túto sobotu 2. februára v bratislavskom Ateliéri Babylon na spoločnom dvojkoncerte s argentínskym skladateľom Brunom Sanfilippom.
pred 9 rokmi
Bolesti trojklanného nervu - opakované krátke záchvaty prenikavej, vystreľujúcej bolesti – podobné zásahu elektrickým prúdom...